Дружина Тігіпка готова народити від свого Діда Мороза

29 грудня 2010, 12:08

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, виявляється, бешкетник. Кожен Новий рік політик, забуваючи про свої посади, займається перевдяганням.

Про те, ким стає Тігіпко у новорічну ніч та про сімейні традиції розповіла дружина міністра соціальної політики Вікторія Лопатецька. Також місіс Тігіпко зізналася, що не проти народити ще раз.

Так, на питання, чи хотіла б вона ще дитину, Лопатецька в інтерв‘ю "E-motion" сказала:

"Так. А почому б ні? Я дуже позитивно налаштована щодо до дітей. Після першого мені вже нічого не страшно. Найголовніше, щоб було за що їх ростити. Діти - це чудово!"


За словами Вікторії, малеча ніколи не заважала їй займатися бізнесом. Головним, на її думку, завжди є здоров'я і бажання заробляти.

Лопатецька після перших пологів вже нічого не боїться

Нині є у сімействі Тігіпків триває активна підготовка до зимових свят. Ще б пак, адже голова сім‘ї під Новий рік готується перетворитися на Діда Мороза. І, за словами жінки, у політика це традиційна роль.

"…Сергій останні кілька років у нас Дід Мороз. Слід зазначити, що ця роль йому вдається просто чудово. Тому що коли він стукає у віконце - діти його не впізнають", - запевнила вона.

Костюм Діда Мороза сім‘я готує заздалегідь. А ще бізнесвумен пише записки з побажаннями:

"Без записок свято не обходиться. Поки я пишу сама, тому що дітки ще не вміють писати".

Знову прикидатися волохатим дідом з подарунками!

У наступному році Лопатецька, як вона каже, бажає собі оптимізму і щоб все, нею заплановане, здійснити. А всім іншим бажає більше гумору.

Також традиційно Новий рік Тігіпки намагаються проводити разом. Мовляв, зазвичай і так багато часу йде на справи, а часу на себе лишається обмаль.

Куди саме поїдуть Тігіпки на новорічні свята, Вікторія розповідати не стала. "Найголовніше, щоб вдалося вирватися з Києва", - лишень обмовилась вона.

Блондинка мріє вирватися з Києва

Фото з "E-motion", "УНІАН" і "Фокус"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів