Білик на Новий рік постійно дурить Табачника і Недєльську

6 січня 2011, 12:51

Дружина депутата Партії регіонів Яна Табачника, співачка Тетяна Недєльська віддає перевагу Новому року по-сімейному і штучній ялинці. А за кордон артистка не спішить, побоюючись катаклізмів.

"Я ніколи не святкую Новий рік на сцені, і я щиро співчуваю своїм колегам, які змушені це робити. Новий рік у нас традиційно святкується в колі сім'ї і найближчих друзів", - розповідає Тетяна про сімейні традиції "E-motion".

"Коли у нас із Яном Петровичем ще не було дітей, ми могли собі дозволити зустрічати Новий рік без ялинки й поза домом", - додала вона.

У новорічну ніч, за словами жінки, до них додому часто приїжджає друг видавець Дмитро Гордон: "…Він лише зустріне зі своєю сім‘єю Новий рік, і за півтори годинки вже у нас".


"Співачка Ірина Білик постійно обіцяє приїхати, та ще жодного разу не приїжджала. Ми її розуміємо - і не ображаємося! Цієї ночі багато хто добре заробляє", - каже Недєльська.

До речі, останні кілька років, за зізнанням дружини регіонала, вона ставить вдома штучну ялинку:

"Мене вбивають кадри по телевізору, де показують, як у великих кількостях вирубують ще молоді саджанці. Я не можу себе назвати великою захисницею лісу, та, все ж-таки, на таку жорстоку вирубку дивитися просто так не можу".

Недєльська Новий рік традиційно зустрічає з Табачником і штучною ялинкою

До речі, як додала Тетяна, вона завжди просить друзів не дарувати їй зрізаних квітів на свята.

Чи вибереться сімейство Табачник-Недєльська на новорічний вояж – поки невідомо.

"Ми планували, але в зв'язку з цими постійними страйками, катаклізмами я не хотіла б десь застрягнути разом зі своїми малими..," – поділилася співачка. Нагадаємо подружжя виховує трьох синів.

"Тим більше, у нас такий гарний заміський будинок в Козині і маєток у Закарпатській області, в Шаяні, де ми почуваємося, як на найкращому всесвітньому курорті. Навіщо їхати кудись далеко? Швидше за все, ми поїдемо в Шаян", - додала жінка.

Через страйки й катаклізми Табачник з Недєльською навряд чи махнуть за кордон

А ще, за сімейною традицією, Недєльська щороку зберігає записочки дітей до Діда Мороза.

"Вони у мене зараз трохи подорослішали, вже одне одному кажуть, що Діда Мороза немає, але бажання загадують", - пояснила вона.

Між іншим, на Різдво за страви на Святвечір, до святкового столу, відповідальна теща Яна Табачника.

Фото PHL та UKRFOTO з сайту "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів