Табачник і Недєльська задарували Білик діамантами

9 квітня 2010, 12:11

Дружина регіонала-акордеоніста Яна Табачника співає і зі співачками дружить. Серед товаришок Тетяни Недєльскої Євгенія Власова та Ірина Білик. Причому останній Недєльська з соратником Януковича навіть діаманти та дорогоцінне каміння дарують.

А ще Тетяну Недєльску не видно на гламурних тусовках. Таня виходить у світ не часто, принаймні на банальних щоденних вечірках вона обличчям не світить. А от якщо чоловік присоромить - інколи потусити доводиться.

"Я можу сказати, що ми справді не ходки по різних вечірках. Я вважаю, що є кому ходити і без нас. Чесно кажучи, мені є де витратити свій дорогоцінний час", - запевняє в інтерв‘ю "E-motion" Недєльська, яка колись торгувала горілкою.

Однак на вечірку до російського шоумена Андрія Фоміна подружжя регіонала Табачника прийшло. Виявляється, Яків Піневич свою жінку мусив для цього присоромити.


Табачник присоромив Недєльську

"Але сьогодні ми тут, тому що мого чоловіка мають чимось нагородити. Я і сьогодні не хотіла йти, але чоловік сказав: "Ну тобі не соромно?" Я засоромилася, зібралася і прийшла разом з ним. Уже зустріла багато своїх друзів і знайомих, але чесно - я хочу додому, у мене вдома діти", - пожалілася тоді Тетяна.

До речі, за словами Недєльської, збиратися на вечірки вона вміє хутко: "Я збираюся дуже швидко. Коли у мене мало часу на збори, тоді я встигаю зробити і зачіску і визначитися з вечірнім вбранням".

Між іншим, у тому, що стосується одягу, співачка надає перевагу вбранню, над яким іншим доведеться поламати голову.

"А якщо серйозно, я вибираю такі речі, які не можна ідентифікувати - це повинні бути цікаві і красиві речі", - сказала вона.

Дружина регіонала любить носити те, що так просто не розгадаєш

Правда, з шопінгом у Недєльської був один характерний випадок. Нещодавно дружина депутата Партії регіонів махнула за покупками в Італію:

"Поїхала я зі своїм улюбленим другом Дмитром Гордоном. Я зайшла у магазин - у перший, другий, третій, і абсолютно нічого не купила, а у Діми кредитна картка вже почервоніла від покупок, він окремо ходив".

"Тут він мені телефонує і каже: "Ти де, ти вже скупилася?" А я у кафе, я втомилася і нічого не купила. Через годину знову дзвінок: "Ти де?" Я у барі, потім ще дзвінок. Я у ресторані. У підсумку мій шопінг закінчився тим, що я переходила з закладу в заклад", - каже Таня.

Тим не менш, деякі покупки сімейство Табачника робить неабияк, і вже точно не по барах-ресторанах. Скажімо, на 40-річний ювілей подрузі, Ірині Білик, "регіональне" подружжя подарувало ікону з діамантами!

"Це ікона, прикрашена діамантами, сапфірами й іншими дорогоцінним камінням. Це подарунок більше від Яна Табачника, який зробив подарунок Ірі, навіть із мною не порадившись", - сміється Недєльська.

Депутат Партії регіонів і Недєльська подарували Білик ікону з діамантами і сапфірами

При цьому, за словами Тані, судячи з виразу обличчя Білик, вона була в захваті від подарунку. Ще б пак! Стільки діамантів та самоцвітів на чорний день наколупати можна.

Також Недєльська розповіла, як познайомилася з Білик. Перше їхнє знайомство відбулося, як каже Тетяна, випадково:

"Це було три роки тому, коли ми відпочивали в Туреччині. Я просто випадково її зустріла, коли вона шукала вільний столик. Я не розгубилася, привіталася з нею і запропонувала їй присісти за наш столик, ми саме сиділи всією сім‘єю".

Причому, вперше поговоривши з Білик, Недєльска подумала, що вона - нормальна.

"Іра зовсім не така, якою всі звикли її бачити на сцені... Я не стрималася і з захватом сказала їй: "Іро, так ти нормальна людина, виявляється" (сміється). Іра дуже зворушлива і відкрита", - запевняє дружина депутата.

Білик і Недєльська здружилися після Туреччини

Як зізналася Недєльська, саме з Білик вона спілкується "на якісь життєві теми" - про сім‘ю і любов.

Фото "E-motion", журналу "EGO", "Бульвару Гордона" та з офіційного сайту Тетяни Недєльської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів