Тимошенко сходила до театру з високим брюнетом

26 січня 2011, 13:14

24-25 січня у театрі імені Франка у Києві стояла тіснява. Івано-Франківський музично-драматичний театр привіз дві вистави за книжками Марії Матіос - "Солодка Даруся" та "Нація". Й в обидва дні у залі столичного театру можна було побачити чимало знайомих "таблоїдних" облич.

У понеділок, щоби побачити драму на три життя про божу Дарусю, разом з дружиною прийшов депутат від НУНС Володимир Ар‘єв. "Гламурний падонаг" чемно вистояв усі черги - до гардеробу й до зали.

Згодом, у партері, можна було роздивитися умиротворену і якось несподівано тиху Ксенію Ляпіну з кавалером.

Тут же, неподалік вмостився соліст гурту "Океан Ельзи" Славко Вакарчук зі своєю жінкою Лялею Фонарьовою. Перед початком вистави й в антракті Святослав мило бесідував зі знайомими.


Якось позаконтекстно виглядала у залі театру підкачана фігура ресторатора Колі Тищенка. Чолов‘яга прийшов без дружини. Чи то "Міс Україна-2008" Ірина Журавська спектаклі не полюбляє, чи то в неї тусовка цікавіша цього вечора була.

Режисер Роман Балаян, який сидів під самою сценою, виглядав у приміщенні театру набагато органічніше.

Письменниця Марія Матіос, на яку влаштували "лови", та режисер Ростислав Держипільський зі своєю трупою два дні збирали аншлаги в Києві

У ряді 5-6 партеру розташувався ще один персонаж з Верховної Ради - депутат В‘ячеслав Кириленко. Славкові навіть до слави артистів примазатися випало. Так, по завершенні вистави чи то через повний катарсис, чи то просто з лінощів Кириленко не спромігся самотужки вручити квіти авторці "Солодкої Дарусі".

Замість того, коли на сцену на уклін вийшли всі актори, задіяні у виставі, режисер постанови Ростислав Держипільський та сама письменниця Марія Матіос, а зал стояв і кілька хвили не вщухав від оплесків, на сцену винесли величезний букет від депутата.

А на весь театр у гучномовець оголосили, що чи то квіти від Кириленка, чи то постановку здійснено за його спонсорства. Публіка, за інерцією, так гучно плескала в долоні, що чутно було лишень обривки фрази, але прізвище Кириленка також "обплескали".

Також на "Солодку Дарусю" того вечора завітали екс-губернатор Київщини Євген Жовтяк, депутати від НУНС Олександр Бондар, Ярослав Кендзьор та Іван Стойко.

Вакарчук з "Океану Ельзи" відвідав обидві вистави - і "Солодку Дарусю", і "Націю"

Між іншим, Славко Вакарчук прийшов до театру Франка й на другий день. У вівторок на його сцені розгорнулася драма-реквієм "Нація". Співак так само сидів зі своєю коханою і, здавалося навіть, на тих самих місцях.

Натомість новим обличчям другого дня став колишній глава секретаріату президента Віктора Ющенка Олег Рибачук. Він, мало ким помічений, тихенько пройшов до зали. Рибачук у театр вбрався у спортивну дуту жилетку - певно, щоб не змерзнути, та й на спинку крісла спиратися м‘якіше.

У проході між кріслами не вгамовувався екс-міністр культури Василь Вовкун. Він радо перемовлявся й вітався зі знайомими аж до початку вистави.

На зміну Кириленку й Ар‘єву у вівторок в театр прийшов колишній спікер ВР Арсеній Яценюк. Екс-міністра економіки та закордонних справ супроводжувала дружина Терезія.

Яценюк зводив у театр дружину

Та найпримітнішим гостем вистави стала колишній прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко. Леді Ю, яка останнім часом буквально живе й дихає Генпрокураторою, здійснила вихід у світ заради "Нації" і, здалося,... власного піару.

Юлія Володимирівна, що вмостилася у ложі бенуар у товаристві двох чоловіків, була вбрана у традиційний білий колір. У білому шалику й перлах Тимошенко відсиділа виставу від початку до кінця, а під фінал зникла.

З‘ясувалося, що на відміну від Кириленка, Юлія Володимирівна вирішила особисто висловити авторці книги "Нація" своє захоплення. Тож незабаром усі побачили, як Тимошенко живенько чимчикує з-за лаштунків просто на сцену із "віником", як кажуть, білих троянд.

Тимошенко ж чоловіка Олександра, який останнім часом хворіє, на театральний відпочинок не потягла. Натомість Юлія Володимирівна чудово провела час у товаристві екс-керівника Апарату Кабміну Михайла Лівінського

От тільки скидалося на те, що Марія Матіос особливої втіхи від оберемку екс-прем‘єрських руж не мала. Письменниця, на хвильку відірвавшись поглядом від залу, із сухуватим виразом обличчя подякувала Юлі Володимирівні й по всьому. Тимошенко ж так само хутко зникла туди, звідки й з‘явилася.

На сайті екс-прем‘єрки навіть з‘явилося повідомлення, про те як лідерка "Батьківщини" відвідала виставу гастролюючого Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка.

"Юлія Тимошенко поділилися позитивними емоціями, які викликала у неї "ця шикарна вистава". Вона зазначила, що жоден політик "не зможе переписати нашу історію, коли в Україні є такі письменники, такі режисери, такі вистави і така молодь", - йдеться у повідомленні прес-служби Тимошенко.

Фото з блогу Олександра Чаленка на "Українській правді", а також фото "Багнета"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів