Депутат Тимошенко заспівав польською. ВІДЕО

28 лютого 2011, 11:36

Після педофільського скандалу депутат від БЮТ Віктор Уколов, як писала "Українська правда", навернувся у віру і навіть подумував відмовиться від депутатства.

Втім, наразі урядовець, який зберіг "відмінні стосунки з Юлією Тимошенко", не тільки не полишає лав "завсідників" Верховної Ради, а й живе собі, приспівуючи.

Минулими вихідними депутат від НУНС Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook виклав відео, на якому видно, як завзято Уколов співає польською.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


"Ну, я думаю, що я співаю польською з акцентом, але я щасливий, що найвідоміша народна польська пісня - про Украïну! Російськоï такоï немає", - напсиав хзгодом у коментарях під відеороликом сам Уколов.

За словами депутата, того дня він добряче відпочив із товариством.

"Так. Добряче посиділи :-) Перепрошую панство за надмір екзальтованості - якщо правильно настроїти гітару і співати стриманіше, ця пісня звучить набагато краще. Гонського бракувало, хоч Наталка здається чудово справилася з другою партією", - зауважив Уколов, маючи на увазі свою дружину Наталю Улько.

Він також додав, що наразі саме взявся за читання польської літератури:

"Зараз якраз читаю "Вогнем та мечем" Генріха Сенкевича і маю сказати, що книга вражає ще більше, ніж фільм! Просто отримую насолоду від його стилю і описів".

Нагадаємо, у жовтні минулого року Уколов розповів "Сегодня", що він, з родиною стали баптистами.

Тепер депутат разом із дружиною і дітьми відвідує один із храмів цієї церкви в Києві. Уколов на той момент вже півроку співав у церковному хорі. Його батьки, як виявилося, теж баптисти-євангелісти і давно кликали сина-депутата в свою церкву.

До слова, до того ж храму ходить і, як подейкують, там же "проповідує" соратник Уколова та Юлії Тимошенко Олександр Турчинов.

Фото зі сторінки Уколова у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів