Нагорний хоче одружитись, а Ньютон може першою переспати з нареченим

16 березня 2011, 13:53

Екс-чоловік Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний вперто збирається одружитися і не проти ще кільканадцять разів стати батьком. При цьому його підопічна, співачка Міка Ньютон обмовилася про право першою переспати з нареченим.

"До кінця року я одружуся. Збираюся активно працювати над цим!" - знову заявив Нагорний "E-motion".

"...Я не обділений увагою слабкої статі, іноді дозволяю собі повечеряти з таємничою незнайомкою", - спробував заспокоїти журналістів чолов‘яга.

Нагадаємо, після того, як майже два роки тому Тимофій розлучився зі своєю дружиною гімнасткою Лілею Подкопаєвою, їхнє особисте життя не перестало цікавити загал.


Нагорний часто буває на людях з подружкою співачкою Мартою

Але тоді як олімпійська чемпіонка до сьогодні вже встигла обзавестися офіційним бойфрендом, а то й цивільним чоловіком, Нагорний про даму серця нічого конкретного сказати не може. Імовірно, саме тому, що він її поки просто не зустрів.

Ясно одне, донецькому бізнесмену подобається, коли його слухаються, а надто жінки.

"Мене приваблюють упевнені в собі дівчата, спортивні, добродушні, щирі та покірні. За складом характеру я волів би східну красуню, яка постійно каже: "Слухаю і корюся, мій повелителю", - чи то серйозно, чи то жартома відзначив Тимофій.

Тимофій мріє про східну красуню, яка постійно каже: "Слухаю і корюся, мій повелителю"

А оскільки сам Нагорний виріс у багатодітній сім‘ї, де було 10 дітлахів, то й сам він не проти мати чималу сім‘ю.

"Тому я завжди хотів дітей, і мріяв усиновити дитину. Дякувати Богу, у мене є Вадим і Кароліна. Вони - моя віддушина і найбільша радість у житті. А далі - подивимося, як життя складеться", - сказав він.

Нагадаємо, Подкопаєва і Нагорний, перебуваючи у шлюбі, у липні 2006-го року всиновили 8-місячного Вадимка. Згодом, у тому ж році у подружжя народилася власна донька Кароліна, хрещеною мамою якої стала співачка Ані Лорак..

Нагорний впевнений, що він може бути цікавим жінкам.

Вадим і Кароліна - діти Нагорного від шлюбу з Подкопаєвою - ризикують обзавестися купою братів і сестер

"Знайомилися завжди. І коли я був бідний, і коли мав достаток. Головне, щоб людина була цікава у спілкуванні. Я можу привабити дівчину, просто випивши з нею чаю, а деякі мільярдери не можуть знайти спільну мову навіть із оплачуваною моделлю", - гордо зазначив бізнесмен, який нині, за легендою, знімає однокімнатну квартиру.

"Я вибиваю з себе залишки пихи і донецьких понтів. Жив і в бідності, і в достатку - починав своє життя в гірших умовах, але не зіпсував себе, живучи в пентхаусах. Взагалі, вважаю, що декорації потрібно змінювати постійно. Нинішнє житло мене влаштовує, головне, що є де переночувати. Щастя не в цьому", - сказав Нагорний.

Головною причиною того, що з кимось у Нагорного не складалося, "у тому, що люди перестають розуміти одне одного, перестають розвиватися і цікавитися своїм партнером".

Між іншим, Тимофій не заперечує проти того, щоб потенційна партнерка його використала у свій спосіб.

Інколи Нагорний не проти бути використаним

"Іноді це навіть приносить задоволення, коли тебе про щось просять. За можливості намагався завжди опікуватись долею принижених і ображених", - похвалився він.

Водночас Нагорний, якому цього року виповниться 42, легко б пов‘язав своє життя з дівчиною, яка була б значно молодшою за нього.

"Чому б ні. Коли людина молодша за тебе, ти маєш можливість поділитися своїм життєвим досвідом і наповнити її внутрішній світ чимось прекрасним, світлим, добрим", - підтвердив він.

Що цікаво, коли підопічну Нагорного, Міку Ньютон спитали, "Тимофій нещодавно сказав, що одружиться до кінця року, а ти коли збираєшся?", вона відповіла так:

"У мене буде право першою переспати з нареченим, а ще я виступлю на його весіллі, він винен мені проплачений концерт".

Міка Ньютон - ще одна кандидатка на серце і гаманець Нагорного?

"А взагалі він не любить блондинок, та й у мене зараз з особистим життям дуже погано. Навколо мене багато чоловіків, але єдиного поки що немає", - пожалілася заразом представниця України на "Євробаченні-2011" "E-motion".

І справді, не так давно Нагорний запевняв, що не любить не лише білявок, а й дівчат-пампушок. Хоча, для жінки перефарбуватися - раз плюнути, а в Міки Ньютон, до того ж, досвід вже є.

Фото "Дусі", "E-motion" та Screen Media

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів