Сім'я Подкопаєви-Нагорні прикрашають ялинку

21 грудня 2007, 15:19

Коли у четвер ТаблоID завітав у гості до сім‘ї Лілії Подкопаєвої на порозі його зустріли маленький Дід Мороз та Снігуронька. Виявляється, маленькі Вадим та Каролінка вже до Нового року готові - у повній екіпіровці.

А після того, як потихеньку Вадим із мамою нарядили новорічну ялинку, чоловік олімпійської чемпіонки і танцівниці Тимофій Нагорний розповів, як в дитинстві працював лопатою.

У Лілії Подкопаєвої та Тимофія Нагорного є свої власні Дід Мороз та Снігуронька

"Коли я був маленький, мені було всього лише три рочки, я прийшов до мами - а нас було десятеро дітей у сім‘ї - і кажу: "Мамо, я не можу нічого, я навіть малювати не вмію. Що ж я можу тобі подарувати?" А мама відповідає: "Ти можеш подарувати мені слухняність", - почав Тимофій.


Тимофій зізнався ТаблоIDу, що першою, кого поцілував Вадимко, була його сестричка Кароліна

"Я не знав, що це таке слухняність. Але я зрозумів, що маю зробити щось прекрасне, добре, позитивне. І я взяв лопату, велику лопату... Мені було так важко - я почистив всюди сніг у дворі. Я прийшов через три години. Мама про мене вже забула, вона готувала їсти, а я заходжу червоний, змерзлий, як цуцик, і кажу: "Мам, вийди надвір, там стільки слухняності зроблено!" - каже він.

Цього року Ліля Подкопаєва повісила на ялинку маленького фея. До речі, свого чоловіка Ліля теж так іноді називає - фей. Адже саме ім ‘я Тимофій і означає - маленький фей.

Спортсменка, до речі, зізналася, що на Новий рік надає перевагу практичним подарункам. Тому Дід мороз Тимофій їй дуже догодив коли подарував поїздку в Австрію.

"Я замовила Діду Морозу, написала листа йому на комп‘ютері - все як треба. Дід Мороз приніс подарунок - поїздку в Австрію покататися на лижах. В цьому році ми Вадюшу ще не беремо. А наступного - ми обов‘язково вже поїдемо утрьох. Ліночка все одно ще буде маленька, а Вадьку вже будемо намагатися поставити на лижі", - поділилася Ліля.

Цього року ялинка у Подкопаєвих-Нагорних буде прикрашена ялинковими пркирасами з Індії

Своїм малюкам батьки планують подарувати традиційно іграшки, ігри, якісь м‘ячики, пазли.

"Колись я під подушкою знайшла ключик, золотий. Я думаю, божечки, це що ж, Дід Мороз про мене зовсім забув, тільки один ключик і все? І більше нічого? І тут мені бабуся почала розповідати.., що якщо є ключик, значить є й замочок, який цей ключик може відкрити. І я тоді знайшла під ялинкою величезну скриню, повну м‘яких іграшок! Мені було років шість-сім і мені здавалося, що я найщасливіша людина на землі", - згадує вона.

А Вадим, якому ще немає і двох років, взяв активну участь у прикрашанні

А їхній син також готує батькам подарунки. "Вадимка готує подарунки з вихователем. Нам сказали, щоб ми приходили у садочок і ми здивуємося, бо він у нас такий талановитий", - поділився з ТаблоIDом Тимофій.

Малий вже адаптувався у дитячому садку, куди його відвозить Ліля. І зараз він проводить там практично цілий день

"Я його відводжу у садок, причому дуже чекаю на сніг. Бабуся нам подарувала санчата. Тож я його відводжу, а вже бабуся чи мама забирають. Він там вже і спить нормально. І все добре, але от тільки у нас одна проблема - горщик", - зізнається спортсменка.

Тим часом Ліна, як і належить Снігуроньці, прохолоджувалася на колінцях у тата

Каже, вже і музичний горщик купляли, і поміняли тих горщиків зі 158, а Вадимкові все не подобаються.

"І вже і папа, і мама, і бабусі, і іграшки всі сидять на горщиках і показують", - додає, посміхаючись, Тимофій.

Попри активні заперчення дружини Тимофію таки вдалося прилаштувати до ялинки золоту медаль

Щоправда, на все свій час. Адже плавати малий теж колись боявся. А коли цього літа вся сім‘я попрямувала на море, і хлопчик побачив у воді інших дітей - його звідти витягти стало неможливо.

"І на наступний рік ми Лінку теж з вересня в садок. Спершу на годинку-півтори... Так, ми протягом місяців двох призвичаємо", - поділилася планами Подкопаєва.

Така ялинка разом із усіма прикрасами, як зізналася Подкопаєва, обійшлася їм у 2000 гривень

А Новий рік святкувати Подкопаєва-Нагорний будуть двічі. Перший раз за Москвою - вдома, аби одразу вкласти дітлахів спати. А вдруге - з друзями, тієї ж ночі.

Минулого року, як розповіла Ліля, друзі влаштували дискотеку 80-их у маскарадних костюмах.

"Все експромтом, причому так вийшло що у нас в компанії є і діджей, друг Андрія Кравчука, Мішуков Костя... Там у нас і султани, і шейхи, і царі були. Я була Наташею Ростовою, сестрички Клочкови були сніжинками, маленькі такі, крихітки", - сміється вона. При цьому Олега Лісогора замаскували у Папу Римського.

Ця процедура називається "поїздка на оленях" - діти від неї у захваті

Цього року, пообіцяли, буде теж весело. А Нагорний на особливі подарунки до свята особливо не чекає - вони у нього вже є , троє.

А малого Вадимка зацікавив журналістський диктофон. Тимофій же стверджує, що відеокамера у хлопчика - улюблена іграшка. Буде журналістом?

Фото Віктора Загреби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів