Яценюк і Шуфрич потратилися заради хвилини задоволення

21 березня 2011, 16:43

Переглянути бій Віталія Кличка з кубинцем Одланьєром Солісом у Кельні прилетіла українська VIP-делегація.

Втім, як і іншим вболівальникам спорту, "підрозділу" вітчизняних бізнесменів і депутатів довелося пережити деяке розчарування. Нагадаємо, минулого вікенду Кличко нокаутував Соліса у першому ж раунді, пише сайт "Чемпіон". Двобій тривав менше 50 секунд, тому у декого душа не встигла, як то кажуть, розгорнутися і знову згорнутися.

"Все так швидко і незрозуміло закінчилося, що я навіть не знаю, як це прокоментувати. Але чому трибуни свистять, перемога є перемога. Гірше мені: Віталій тепер виплесне всю свою енергію на мене", - сказала "Сегодня" дружина Віталія Кличка Наталя відразу після бою.

Вже за традицією Наташа дивилася бій поруч із дівчиною Володимира Кличка, американською акторкою Хейден Пенетьєррі.


Дружина Віталіка Кличка (ліворуч) вболівала за чоловіка із гьорлфренд Володі Кличка

В українську групу підтримки у Кельні затесався лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк. Виявляється, на боксі такого рівня він був уперше.

"Мене запросив Віталій, і я із задоволенням це запрошення прийняв", - зізнався екс-спікер Ради перед двобоєм.

Причому, як зауважив тоді Яценюк, він ще на своїй сторінці у Facebook заздалегідь написав, що приїхав до Німеччини не просто підтримати Віталія, а й привітати з перемогою. Арсеній Петрович вже тоді був упевнений, що Кличко стане переможцем.

За Кличком у Кельн прилетіли Шуфрич з сином, Бережна і Онищенко (праворуч)

"У нього сильна енергетика, і він у дуже хорошій формі. Кличко - візитівка України. Хотілося, щоб таких було побільше", - висловився Яценюк.

Свої взаємини з Віталієм Арсеній Петрович вважає дружніми і сподівається, що й відомий боксер сказав би так само. А от свої стосунки із боксом Яценюк охарактеризував так:

"У мене багато друзів, які займалися і займаються боксом. Деякі з них очолюють обласні федерації. Це мої близькі друзі, а також деякі члени партії. Я сам боксом не займався, але зараз спортом тричі на тиждень по дві години займаюся".

Яценюк регулярно "спортиться"

Виявляється, Яценюк регулярно ходить до спорт-клубу. Зазвичай екс-спікер відвідує комбіновані тренування. Сюди входять тренажерний зал, силові навантаження

До речі, в Україні Арсеній Петрович на боксі бував, а от закордон на двобій виїхав, за його словами, уперше.

Трохи пізніше за Яценюка у VIP-ложу зайшов депутат Партії регіонів Нестор Шуфрич. Політики весело перекинулися парою фраз через кілька рядів.

Яценюк отримав місце у другому від рингу ряді, а Шуфрич - у п'ятому.

Яценюк дивився бокс у другому від рингу ряді, а Шуфрич - у п'ятому

Окрім того, серед українського бомонду на лавах можна було помітити регіоналку Ірину Бережну та бізнесмена Олександра Онищенка.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів