Зять Тимошенко привіз "падонків" зустріти "Deep Purple"

25 березня 2011, 11:04

Легендарна рок-група "Deep Purple" прибула у Київ у четвер. Зустріти відомих музикантів приїхав зять екс-прем‘єра Тимошенко Шон Карр з когортою байкерів. Однак сам чоловік Жені Тимошенко зірок так і не дочекався. А "Пьорпли", по приземленню, перекинули по чарочці української горілки.

В Україну "Deep Purple" прилетіли з Москви. Там напередодні відбувався їхній концерт, а тоді й "чаювання" у резиденції президента Російської Федерації Дмитра Медведєва, пише "Сегодня".

"У Медведєва дуже хороший смак, коли вже він нас слухає. Він дуже приємний у спілкуванні, і ми, зізнатися, не знали, що він наш фанат. Як ви розумієте, ми пили з ним не тільки чай, але й ще дещо міцніше. Але про це тсс...", - сміючись, сказали журналістам музиканти.

У Києві "Deep Purple" також не відмовили собі в алкоголі. Ледве зійшовши з літака, вони відразу ж пропустили по чарочці горілки з перцем - презент від фанатів, що їх зустрічали.


"Deep Purple" у Київ прилетіли від Медведєва
Кажуть, музиканти випили перцовки, але від сала відмахнулися

Втім, закусити канапками з салом, огірком і хріном зірки не наважилися. Музиканти тактовно зауважили, що "міцно перекусили у літаку".

А зустрічали зірок галасно. До аеропорту під круті хіти "Deep Purple" підтяглася ціла кавалькада байкерів на чолі з зятем Юлії Тимошенко Шоном Карром.

Правда, сам Карр спершу курив, а тоді взагалі поїхав, так і не зустрівши групу.

Шон Карр приїхав зустріти зірок з байкерами
Але "пьорплів" зять Тимошенко так і не дочекався

Що цікаво, кажуть, "Deep Purple" на байкерів не відреагували. Пожвавилися зірки, лише коли їх почали фотографувати. Зручно розмістившись у зустрічаючих авто, рокери і самі дістали свої фотоапарати, щоб відзняти те, що відбувається.

До слова, "Deep Purple" розмістилися у готелі на Михайлівській площі столиці.

Як раніше повідомлялося, 25-го березня "Deep Purple", які на сцені вже понад 40 років, виступить в рамках свого світового туру.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів