Мер Харкова Кернес спить із сучкою-охоронцем

31 березня 2011, 17:08

Мер Харкова Геннадій Кернес, прозваний в народі Гепою, спить з Принцесою, його Ральф - чемпіон престижного конкурсу, а ще є Принц і Зорро.

Всі вони - його улюблені собаки, пише "МедіаПорт".

Розповісти про чотирилапих улюбленці харківський міський голова - собаківник зі стажем - вирішив у своєму кабінеті. Туди після засідання виконкому (його, як зазвичай, проводять в малому залі, поруч із робочим куточком Кернеса) мер "експромтом" запросив журналістів.

Кернес похвалився чотирилапими улюбленцями в кабінеті

Мер показав навіть кімнату відпочинку. Там диван і ще один стіл, з книгами. Геннадій Кернес взяв улюблену - про собак. Ці тварини - його пристрасть. Про них він, здається, може говорити безупинно.


Гордість Кернеса - однорічний лабрадор-ретрівер Ральф, який, до речі, "ходить" на качок. Днями у Москві цей кобель став чемпіоном міжнародного конкурсу FCI CACIB "EURASIA-2". До цього, як стверджує Кернес, так не вигравав жоден лабрадор.

Гордість Кернеса - однорічний лабрадор-ретрівер Ральф

Слова господаря підтверджує тренер собак Кернеса, Віктор - по телефону через гучний зв'язок.

"Це двадцята виставка. За 20 років жодна собака України не ставала ані найкращим кобелем, ані найкращою сукою, ані кращим юніором. А найкращим представником породи, по-моєму, лабрадор взагалі не ставав ніколи. Тобто Ральф і те й інше зробив, причому двічі", - похвалив вихованця тренер собаки Кернеса.

На сайті російського розплідника з емблемою Міжнародної кінологічної федерації позначені звання Ральфа: переможець чемпіонату в Україні, Білорусії, Молдові. Після перемоги в "Євразії-2" лабрадор Кернеса пройшов на престижне змагання - Crufts.

Днями у Москві Ральф Кернеса став чемпіоном міжнародного конкурсу

Але, як виявилося, Ральф - не єдиний улюбленець мера Харкова. Однак скільки всього в нього собак, мер не зізнається.

"Невеликий розплідничок", - каже Кернес, якого в народі прозвали Гепою. Журналісти нарахували щонайменше шість чотирилапих друзів харківського мера.

Підростає у Кернеса і маленький Зорро

"Є собака на прізвисько Принц, є Принцеса - малютка породи Мальтіпу (Maltipoo). Це диво у Кернеса - під боком. Каже, спить з нею, така от охорона", - пише видання.

Є у Кернеса і маленький Зорро.

У "загоні" Кернеса також собаки породи Акіта-іну, виведені в Японії. На одній з особистих фотографій - "хода собаки, як у людини", помічає Геннадій Кернес.

У "загоні" мера є також собаки-"японці" породи Акіта-іну
На одній з особистих фотографій - "хода собаки, як у людини", помічає Кернес

Про тварин Кернес розповідає захоплено. Собак він обожнює. І, певно, знаючи цю пристрасть друга, губернатор Харківщини Михайло Добкін презентував меру сувенір - залізного пса з медалями на грудях.

Цього залізного пса Кернесу подарував Добкін

Фото "МедіаПорт", прес-служби Харьківської міської ради, "Городского дозора"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів