Лобода має справи важливіші за весілля і народити знову не квапиться

19 квітня 2011, 13:59

Співачка Світлана Лобода стоїчно приховує ім‘я своєї маленької дочки й обіцяє, що свою думку дитині не нав‘язуватиме. За словами артистки, в неї є справи важливіші за одруження із батьком своєї дитини Андрієм Царем. А до другої дитини ще дожити треба.

"Велике щастя і велика благодать від того, що все найскладніше позаду і тепер на нас чекає нове життя, яке відтепер зовсім нам не належить", - так охарактеризувала "Комсомольській правді в Україні" свої почуття Лобода після народження дочки

Нагадаємо, 9-го квітня цього року Світлана Лобода народила доньку.

Зараз крихітка Лободи і Царя обживає дитячу кімнату у заміському будинку, який винайняла її зіркова матуся. А Світлана звикає до нової для себе ролі мами і словосполучення "наша маленька сім'я".


Лобода з дочкою чекає на нове життя

"Поки що на мене вплинула вагітність, про материнство говорити рано - хотіла б мінятися щодня: для себе, для дочки, для людей. Знаєте, останні місяці я стала розуміти, що головне у житті відбудеться не попереду, а відбувається саме зараз", - зізналася Свєта.

На запитання. чи хоче вона ще дітей, Лобода поки що відповіла так:

"Ох і питання ви поставили (сміється)! Якщо бути чесною, то точно не найближчими роками, оскільки у мене великі плани на життя, роботу і тепер нам з Андрієм потрібно виростити хорошу людину, а це чимала праця".

Свєта з Царем планують виростити хорошу людину

І нав‘язувати своїй дочці артистичну кар'єру Лобода поки теж не збирається.

"Наше малятко - Овен! А це багато про що каже: вона сама буде обирати свій шлях, а ми лише почнемо її направляти. Вона буде добре бачити свою мету і те, як до неї стрімко наблизитися. Я ніколи не буду їй вказувати, а лише підказувати, оскільки так робили і мої батьки, чим надавали мені право вибору і сформували у мені особистість", - сказала Світлана.

Батьки Лободи нарешті стали бабцею і дідом

В цілому ж із появою дитини Лобода не планує кардинально змінювати свої уподобання.

"Я екстремально концертувала до дев'ятого місяця вагітності, знімалася в рекламі, також майже дві доби пішли на зйомку мого нового кліпу на пісню "Спасибо", який вийде днями. Знаєте, я не думаю, що особливо щось може змінитися, просто завдання видозмінюються. Раніше це відбувалося як екстрим заради екстриму, зараз - екстрим заради майбутнього", - висловилася Лобода.

Такою була у дитинстві сама співачка

А наостанок співачка вкотре запевнила, що не поспішає заміж за свого цивільного чоловіка. Так, на питання, чи буде весілля, вона з усмішкою відповіла:

"Шлюби укладаються на небесах. Якщо там є якийсь план щодо вашого запитання - то так тому й бути! Зараз у нас є інші, на наш погляд, важливіший клопіт. Хай буде все, як Бог дасть!"

Так Андрій днями забирав Лободу і дочку з пологового

Фото Secret Service та "Комсомольської правди в Україні", "Бліка", прес-служби та "Блік-Секрет"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів