Лободі не терпиться народити, але за вагітністю вона сумуватиме

14 березня 2011, 14:16

Майбутня мама співачка Світлана Лобода не терпить передпологового пафосу і мріє, щоб її дитина була здоровою. Свєта знялася у черговій відвертій фотосесії та розповіла, про що думає щоранку.

"На щастя, на сьогоднішній день єдине, що мене по-справжньому хвилює - це щоб моя дитина народилася абсолютно здоровою і щоб, зазирнувши в її очі, я змогла вимовити: "Ласкаво прошу в новий світ, малюк!" - сказала Лобода в інтерв‘ю журналу "ОК!".

Лобода вже на 9 місяці

І Свєту хвилює тільки одне

Народить Світлана вже от-от. Наразі співачка перебуває на дев'ятому місяці вагітності.


"Хоч я вже не можу дочекатися, коли зможу притиснути свою дитину до грудей, поцілувати її і подивитися в її очі, але мені все ж таки буде трохи бракувати вагітності - цього хвилюючого очікування, передчуття щастя і відчуття нового життя всередині мене", - зізналася артистка.

"...Не можу дочекатися, коли зможу притиснути свою дитину до грудей..."

"Щоранку я прокидаюся з думкою - як мені пощастило, і яка я вдячна за це Силам Небесним!" - додала Свєта.

Загалом, вагітність, за словами зірки, багато чого змінила у її житті.

"У моєму житті з'явився найяскравіший промінчик світла, яскравіший за все інше - прагнення до успіху, матеріальний добробут, саморозвиток, творчість і все інше, чому я присвячувала себе раніше", - запевнила співачка.

"...Мені все ж таки буде трохи бракувати вагітності..."

Між іншим, як стверджує Лобода, вона навіть і не замислювалася над тим, яку реакцію викличе новина про її вагітність серед колег по шоу-бізнесу.

"До 8 місяця моя вагітність залишалася непомітною, бо мені вдалося зберегти відмінну форму. Після того, як я зробила офіційну заяву у вигляді фотосесії, мій телефон почав розриватися від дзвінків захоплених друзів, а у мене серед них не так багато тих, кого ви називаєте селебріті", - зауважила колишня солістка гурту "ВІА Гра".

Нагадаємо, дитину Свєта чекає від танцюриста Андрія Царя

Також, як запевнила Лобода, вона не дуже переймається тим, чи вплине її материнство на її позицію у шоу-бізнесі.

"А що стосується моєї позиції у шоу-бізнесі, то, на мій погляд, вона досить стійка і гадаю, що найближчими роками мені боятися нема чого", - сміється Свєта.

Свою останню "вагітну фотосесію" Лобода вважає дуже яскравою, модною і, можливо, однією з найкращих за останній час.

"Вагітність - це не іконопис. Багато хто так входить в образ мадонн, що стає смішно. Моя вагітність це частина мого життя! І я хочу її пройти так, як властиво мені. Мені подобаються жінки, які підкреслюють своє ставлення до життя навіть тоді, коли всі чекають від них дешевої скромності та передпологового пафосу", - зазначила Лобода.

"Вагітність - це не іконопис"

Свєта не хоче дешевої скромності та передпологового пафосу

А ще Свєта впевнена, що навіть з висоти своєї вагітності, не стала б нічого змінювати у своїй кар'єрі:

"Я знаю, що Мадонна приховувала свою ранню творчість від дітей, але я сподіваюся, що мені цього робити не доведеться і я завжди зможу з гідністю відповісти на будь-яке питання свого первістка", - поділилася Свєта.

Фото журналу "ОК!" надані агентством "Secret Service"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів