"Jamiroquai" у Києві подарували свиню і показали груди

Середа, 15 червня 2011, 12:52

У столичному Палаці спорту пройшов другий за останні 5 років концерт всесвітньо відомої джаз-фанкової команди "Jamiroquai".

Музиканти привезли до Києва 4 фури з апаратурою, що дозволило забезпечити нечуваний досі в цих стінах звук та небачене світло. Однак позитивні враження від концерту були трохи зіпсовані рівнем його організації

Театр, як відомо, починається з вішалки. А Палац спорту в день концерту Jamiroquai почався з зачинених дверей. На вході заклинило термінали, які мають розпізнавати голограми на квитках.

"Розкажи, як там всередині", - жартома кричали навздогін одному зі щасливчиків, у якого з третьої спроби квиток таки було розпізнано.

Більшість же народу змушена була близько години стовбичити під дверима, аж поки контроль не почав проводитися у звичному ручному режимі.

Не задовго до початку перед Палацом спорту можна було побачити мікроавтобуси, в яких квитки продавалися у вільному доступі, в той час, коли в Європі в переддень концерту купити їх практично не можливо. Це одразу ж навело на думку, що концерт окупається погано.

Один із найуспішніших колективів України 2010-го року "The Maneken" розігрівав публіку у Палаці спорту

І справді, як виявилося пізніше, Джей Кей з командою мали проспівати півтори години практично у напівпорожній залі. Причина - доволі високі за європейськими мірками ціни -750 гривень за першу фанзону, 500 – за другу та сектори.

Для порівняння: найдорожчі квитки на концерт групи такого рівня в будь-якій європейській столиці коштують не більше 50 євро. А, наприклад, на серпневий концерт групи на Ібіці разом з афтепаті у компанії музикантів можна потрапити за 65.

Однак, не зважаючи на погані продажі, організатори не додумалися в останні дні перед концертом знизити ціни, як це свого часу зробили, приміром, київські продюсери Стінга.

На розігріві цього дня грав вітчизняний колектив "The Maneken", який музичні експерти з першого дня існування охрестили "українським "Jamiroquai".

"Jamiroquai" співали у напівпорожній залі - білети були досить дорогі

"Манекени", електронно-роковий стиль яких дійсно доволі схожий на "Jamiroquai", відіграли повноцінний майже півторагодинний концерт. Після цього на сцену вийшов і сам британський гуру ейсід-джазу

Фронтмен колективу Джей Кей, як завжди, круто співав і танцював, півтори години стрибав по сцені, як навіжений, і один раз "сходив у народ", оббігши фанзону. Публіка, як і зазвичай, ніяковіла і з’їжджала з глузду.

Музикант дуже зрадів, коли фани викинули йому на сцену квіти та іграшкову плюшеву свинку.

Однак особливо Джей Кей пожвавішав, коли одна з фанаток залізла друзям на плечі й показала йому добре зроблені штучні груди з пірсингом.

"Це круто", - прокричав вокаліст, показавши навзаєм свій торс.

 Лідеру "Jamiroquai" Джей Кею підкинули свиню

Дуже шкода, що ці яскраві події відбулися вже після того, як пресу та фотографів попросили з зали.

Пізніше Джей Кей ще кілька разів повертався на праву частину сцени, виглядаючи свою нову подругу.

Концерт у Києві відбувся в рамках європейського туру Jamiroquai на підтримку їхнього нового альбому "Rock Dust Light Star". Далі музиканти вирушають до Польщі.

Фото Максима Марусенка, ТаблоID


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів