"Jamiroquai" у Києві подарували свиню і показали груди

15 червня 2011, 12:52

У столичному Палаці спорту пройшов другий за останні 5 років концерт всесвітньо відомої джаз-фанкової команди "Jamiroquai".

Музиканти привезли до Києва 4 фури з апаратурою, що дозволило забезпечити нечуваний досі в цих стінах звук та небачене світло. Однак позитивні враження від концерту були трохи зіпсовані рівнем його організації

Театр, як відомо, починається з вішалки. А Палац спорту в день концерту Jamiroquai почався з зачинених дверей. На вході заклинило термінали, які мають розпізнавати голограми на квитках.

"Розкажи, як там всередині", - жартома кричали навздогін одному зі щасливчиків, у якого з третьої спроби квиток таки було розпізнано.


Більшість же народу змушена була близько години стовбичити під дверима, аж поки контроль не почав проводитися у звичному ручному режимі.

Не задовго до початку перед Палацом спорту можна було побачити мікроавтобуси, в яких квитки продавалися у вільному доступі, в той час, коли в Європі в переддень концерту купити їх практично не можливо. Це одразу ж навело на думку, що концерт окупається погано.

Один із найуспішніших колективів України 2010-го року "The Maneken" розігрівав публіку у Палаці спорту

І справді, як виявилося пізніше, Джей Кей з командою мали проспівати півтори години практично у напівпорожній залі. Причина - доволі високі за європейськими мірками ціни -750 гривень за першу фанзону, 500 – за другу та сектори.

Для порівняння: найдорожчі квитки на концерт групи такого рівня в будь-якій європейській столиці коштують не більше 50 євро. А, наприклад, на серпневий концерт групи на Ібіці разом з афтепаті у компанії музикантів можна потрапити за 65.

Однак, не зважаючи на погані продажі, організатори не додумалися в останні дні перед концертом знизити ціни, як це свого часу зробили, приміром, київські продюсери Стінга.

На розігріві цього дня грав вітчизняний колектив "The Maneken", який музичні експерти з першого дня існування охрестили "українським "Jamiroquai".

"Jamiroquai" співали у напівпорожній залі - білети були досить дорогі

"Манекени", електронно-роковий стиль яких дійсно доволі схожий на "Jamiroquai", відіграли повноцінний майже півторагодинний концерт. Після цього на сцену вийшов і сам британський гуру ейсід-джазу

Фронтмен колективу Джей Кей, як завжди, круто співав і танцював, півтори години стрибав по сцені, як навіжений, і один раз "сходив у народ", оббігши фанзону. Публіка, як і зазвичай, ніяковіла і з’їжджала з глузду.

Музикант дуже зрадів, коли фани викинули йому на сцену квіти та іграшкову плюшеву свинку.

Однак особливо Джей Кей пожвавішав, коли одна з фанаток залізла друзям на плечі й показала йому добре зроблені штучні груди з пірсингом.

"Це круто", - прокричав вокаліст, показавши навзаєм свій торс.

Лідеру "Jamiroquai" Джей Кею підкинули свиню

Дуже шкода, що ці яскраві події відбулися вже після того, як пресу та фотографів попросили з зали.

Пізніше Джей Кей ще кілька разів повертався на праву частину сцени, виглядаючи свою нову подругу.

Концерт у Києві відбувся в рамках європейського туру Jamiroquai на підтримку їхнього нового альбому "Rock Dust Light Star". Далі музиканти вирушають до Польщі.

Фото Максима Марусенка, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів