Лук'янова привітали з весіллям із Білик

30 червня 2011, 18:11

Через поцілунки зі співачкою Іриною Білик на і без того скандального регіонала Владислава Лук‘янова почали "дивно" реагувати. Хоча сам соратник Януковича не розуміє, в чому річ.

Як відомо, днями Лук‘янов і Білик цілувалися на людях під ошалілі спалахи фотокамер.

"Це був дружній поцілунок. Я не розумію, чому люди навколо так реагують?" - здивовано зізнався регіонал, коментуючи інцидент "Комсомольській правді в Україні".

За словами Лук‘янова, його вже навіть встигли привітати із тим, що він буцімто одружився зі співачкою:


"Коли я виходжу у світ з моїми подругами - суспільство це нормально сприймає. Варто було з'явитися з Іриною - відразу ж мені стали пачками слати СМС: "Вітаємо з весіллям!".

Лук‘янов: "Варто було з'явитися з Іриною - відразу ж мені стали пачками слати СМС: "Вітаємо з весіллям!"

Однак, як повторився депутат Партії регіонів, він поки що воліє лишатися холостяком.

"Скажу відразу - одружитися у найближчі кілька років я не збираюся: виховую двох дітей - доньку і сина, і ось доти, доки вони не визначаться з вищою освітою, про жоден шлюб не може бути й мови", - оголосив він.

"Не знаю, кого я маю зустріти і що зі мною має статися, щоб я змінив свою думку", - додав регіонал.

Він знову підкреслив, що з Білик його пов'язує тільки приязне ставлення одне до одного.

"А з Ірою у нас хороша дружба. Розумієте, дружбу легко зіпсувати більш близькими стосунками і відновити її можна не завжди", - впевнений Лук'янов, якого раптом возвели в ранг "героїв-коханців".

Регіонал не одружиться з Білик, доки його діти не прилаштовані

До речі, і сама Іра Білик стверджує, що між нею і Лук'яновим - тільки дружба. А поцілунок на камеру - був фарсом, розрахованим на журналістів.

"Ми з Владом просто жартуємо над пресою, виставляючи наші дружні стосунки напоказ. Ми хочемо, щоб люди звернули увагу на ці фото і почули нас: не читайте брехливі статті. Нас - артистів та публічних людей - використовують, щоб продавати тиражі та заробляти гроші", - пояснила співачка.

"Ми з Владом хочемо привернути увагу всіх наївних журналістів: пишіть про нас що завгодно. Але ми просто великі й вірні друзі. Ще раз прошу - не вірте всьому, що вселяють у ваші голови непорядні видання", - додала вона.

Білик використовує поцілунки з депутатами як засіб впливу на громадську думку

Між іншим, як стверджує газета, вже кілька місяців Білик живе у цивільному шлюбі з таємничим молодим чоловіком. За чутками, співачка вже встигла подарувати новому коханцю авто і з'їздити з ним в Арабські Емірати. Там вони святкували день народження Іри і буцімто зіграли імпровізоване весілля.

Про наявність нового коханого Білик зізналася ще у березні в одному з інтерв'ю: "Хто він - я не скажу, але щойно я про нього думаю, навіть найпохмуріший день стає сонячним".

Як відомо, на церемонію вручення премій в галузі моди Best Fashion Awards Білик з‘явилася у товаристві юнака на ім‘я Сергій. Відомо, що хлопець - модель і нещодавно знявся в рекламі одного мобільного оператора.

Білик користується популярністю у чоловіків різних професій і габаритів

Трохи згодом Іра демонстративно розчепірювала пальці на дні народження продюсера Ліхути. Співачка хизувалася золотою каблучкою і буцімто натякала, що заручена.

Фото "ТСН" та "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів