Травесті-діва Монро: Я стала жертвою ексгібіціоніста

2 серпня 2011, 14:37

Травесті-діва Монро і сама чоловіками цікавиться, і увагою сильної статі не обділена.

Про те, як на Монро озираються надворі, та як за нею підглядають ексгібіціоністи, травесті розповіла у своєму мікроблозі Twitter.

"А я ще нічого! У парку під час розтяжки стала жертвою ексгібіціоніста!))) Він не встиг отримати кайф, велосипедисти злякали!" - радісно пощебетала Монро у вівторок.

Втім, і сама Монро не приховує, що увагу на інших людей, зокрема мужчин, звертає. Скажімо, нещодавно травесті припав до душі її сусід.


Монро інколи стає об'єктом надмірної уваги чоловіків

"Виявляється, у мене дуже цікавий сусід! Гм! Може почати курити на балконі??)" - призадумалася Монро, чим і поділилася у всесвітній мережі.

Невідомо, як ставиться до Монріти її сусід, а от на вулицях міста на безпардонну травесті інколи навіть озираються.

"Купила морозиво, йду облизую, обертається чоловік... Згадала скільки мені років! Краще їсти у ресторані чи вдома))" - переконалася на власному досвіді вона.

А ще наприкінці липня один із прихильників зробив Монро приємність.

І сама травесті інколи "западає" на красунчиків

"Так приємно! Зателефонував парубок, який мене вранці садив у таксі! Поцікавився моїм самопочуттям... А я думала-гадала, хто заплатив 100 гривень з Хрещатика на Сирець???? Дякую, любий ДРУЖЕ)", - написала у Twitter Монро.

До речі, днями Монро не лише випустила перший власний сингл, а й оголосила конкурс на колегу по ефіру. Травесті щосили рветься на телебачення, але наразі їй потрібна підмога.

"Для студійного тб-проекту потрібна співведуча для МОНРО! (Уявляємо Монро: висока велика яскрава кобила ))... дівчина-жінка весела, швидко реагує, у матеріалі останніх світських і поп-новин, не обтяжена дітьми, розлученнями та іншими проблемами! Наявність досвіду та інтелекту вітається! Телегенічна! Тверезо оцінюйте свої дані! Усі пропозиції в лічку або на мило [email protected]" - написала днями Монро у Facebook.

Не дарма Монро з Анфісою Чеховою спілкувалася, тепер у телевізор рветься

Про те, де збирається працювати травесті, вона обмовилася у Твіттері:

"Якось не з руки розмовляти про секс опівдні... Але каналу "1 +1" не відмовляю ніколи! Оскільки це майбутнє місце моєї роботи!".

А 2-го серпня Монро дописала:

"Біг, холодний душ, тиждень як немає води, і телецентр! Я зобов'язана восени з'явитися у телику! Зобов'язана! На фіга двічі косити траву?"

Тож хто знає, можливо, незабаром епатажну "бабу-коня" Монро незабаром можна буде побачити в одному з телевізійних гумористичних чи просто розважальних проектів.

Фото з Facebook Монро, а також фото журналу Story

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів