Син Януковича: "Я ж не рано одружився"

29 серпня 2011, 16:46

Президентський менший син Віктор Янукович збирається провести відпочинок з дитиною і не шкодує, що одружився.

Про це Лідер Лідерович розповів в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Віктор Янукович розслаблятися вміє не лише самотужки. І хоча сину президента й самому не сумно, все ж відпочивати він цього літа планує з ріднею.

"Буду відпочивати з сім'єю, а де - неважливо. Синок росте, тішить. У відпустці буде можливість бути з ним стільки, скільки хочу. Тепер я розумію, що діти - це найбільша інвестиція у нашому житті", - заявив Віктор Вікторович.


Як відомо, 1-го серпня 2009-го року Віктор Янукович одружився з Ольгою Корочанською. Найменший онук Януковичів народився 30-го січня 2010-го року. Хлопчика назвали Іллею.

На запитання, чи сімейне життя дуже відрізняється від холостяцького, Янукович-молодший посміхнувся і сказав:

"Я ж не рано одружився. Напевно, все відбулося у моєму житті вчасно".

При цьому депутат від Партії регіонів осікся, що він не проти ранніх шлюбів.

"Я не засуджую ранні шлюби, коли люди ще не встигли нічого зрозуміти і відчути, але, на жаль, ми часто бачимо, що такі шлюби розпадаються. Вони будуються на емоціях, а це дуже хитке. У когось вистачає розуму і сил знайти точки дотику, жити далі, поважати один одного, у когось - ні", - висловився Вітя.

Президентський син зауважив, що у нього все начебто було вчасно.

"У мене все відбулося усвідомлено, довгождано. Мене зараз це все по-справжньому радує", -переконував він.

"Взагалі, я звик жити сьогоднішньої хвилиною, секундою, дивитися в завтрашній день і ніколи не шкодувати про те, що було вчора", - додав Лідер Лідерович.

Окрім того, в інтерв‘ю Янукович оголосив, що не хоче зупинятися на досягнутому, а хоче йти вперед і вдосконалюватися. За цей рік у голові президентського нащадка визріли деякі думки. Зокрема, Вітя згадав, що життя може бути коротким.

"Почав замислюватися про те, що життя не така вже й довге, як здавалося у дитинстві. Все так швидко і хочеться побільше встигнути. Не для себе особисто, а зробити щось, чим можна було б пишатися, за що можна і потрібно боротися", - запевнив Янукович, який любить поганяти у своє задоволення по бездоріжжю.

А ще Вітя, якого не так давно джерело ТаблоIDа відзняло п‘яним посеред вулиці, запевнив, що він усе життя вчиться і робить висновки.

Фото з особистого архіву Віктора Януковича з сайту "Публичные люди" , а також фото "ТСН" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів