Янукович-молодший на пологах тримався за дружину

1 лютого 2010, 10:04

Нарешті молодший син лідера Партії регіонів Віктор Янукович подарував своєму батькові онука. До того ж Янукович-молодший не лише став батьком, а й взяв активну участь у процесі.

Коли у суботу 30-го січня Ольга Корочанська народжувала сина, її чоловіку теж було непереливки. Вітя не лише привіз жінку в пологове відділення, а й сам лишився на процедуру.

"Віктор привіз до нас Ольгу в суботу вранці, а вже через дві години вона народила прекрасного хлопчика", - розповіло джерело у Донецькому обласному територіальному медичному об‘єднанні.

Як розповіла лікар-акушер Валентина Свиридова, яка приймала у Олі пологи, породілля довго не мучилася.


"Маля з'явилося на світ дуже швидко", - сказала вона "Сегодня".

Оля швидко завагітніла, швидко вийшла за Вітю Януковича і так само швидко народила

Та й чоловік-депутат від Корочанської не відходив.

"Благо, протягом пологів Ольгу підтримував її чоловік. Віктор Янукович-молодший тримав дружину за руку, говорив їй хороші слова. Та й сам тримався молодцем", - розповіла лікар-акушер.

Нагадаємо, дитя у Януковичів народилося чималеньке: 58 сантиметрів, 3400 грамів. Як вже писав ТаблоID, своєму синові Янукович планує дати ім‘я Ілля.

"Пологи пройшли легко. Маля постійно знаходиться з мамою в одній палаті", - повідомило джерело у медзакладі. До слова, для всіх матусь тут передбачені окремі палати.

Під час пологів Вітя говорив дружині хороші слова

Між іншим, головним лікарем установи, де народжувала дружина Віктора Януковича-молодшого, є депутатка від Партії регіонів Тетяна Бахтєєва.

"Від Ольги не відходить чоловік Віктор, який був присутній при пологах, приїхали дядя - Сашко Янукович, свекруха Людмила Олександрівна, а от Віктор Федорович поки в Києві", - додало джерело.

Як розповів батько породіллі Станіслав Корочанський, він вже привітав дочку з немовлям. А мама Ольги Олена Федорівна по телефону повідомила:

"Її стан задовільний, поправляється після пологів".

У Януковичів хлопчик. Тепер би Ющенкам дочку, а років за 20 чекаємо на рімейк історії Ромео та Джульєтти

Натомість радість від фамілії Януковичів висловила журналістам соратниця Віктора Федоровича Ганна Герман.

"Віктор Федорович щасливий. Але він не з тих людей, які багато говорять. Тому, коли я його вітала, відповів просто: дякую", - повідомила Герман.

Нагадаємо, Ольга Корочанська побралася з Віктором Януковичем лише 6 місяців тому, коли наречена, імовірна, вже була вагітна.

Окрім того, на підході (якщо вже потай не народили) поповнення у сім‘ї президента Віктора Ющенка. Його син Андрій Ющенко з дружиною Лізою Єфросиніною нібито от-от мають народити. За чутками, пара, яка взяла шлюб 30-го липня 2009-го, чекала на дочку.

Фото "Сегодня" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів