Ващуки кохаються в машині та цілуються після коньяку

14 вересня 2011, 16:06

Футболіст Владислав Ващук та його дружина-рестораторка Маргарита кохаються навіть у машині, а от поцілуватися на людях можуть хіба що після коньяку.

Про це подружжя розповіло журналісту Павлу Шильку, відомому як діджей Паша, на його шоу "15 хвилин до завтра".

Ващуки не приховують, що у їхній сім‘ї глава - жінка. Щоправда, це не означає, що Маргарита завжди знає все і раніше за всіх.

Так, скажімо, лише після 10 років разом, рестораторка дізналася, що перед футбольною грою Ващук не хоче розмовляти по телефону саме з нею.


"Я перед грою, у день гри не розмовляю з жінками... Ні з мамою твоєю, ні з дочкою... ні з ресторану коли телефонують не розмовляю... Тобто я вважаю, що в день гри треба від проблем відійти взагалі", - пояснив Влад дружині.

У сім‘ї Ващуків глава - Маргарита
А Ващук інколи з нею не розмовляє

Водночас, як зізнався Владислав, із друзями-чоловіками він розмовляє по телефону спокійно.

Водночас Рита править бал, коли йдеться про ніжності на публіці.

Так, як стверджує Ващук, його дружина проти того, щоб триматися за ручки на світських заходах. Як каже Маргарита, романтика має відбуватися вдома, а не на тусовках.

"Я її беру за ручку, але вона висмикується", - бідкається футболіст.

"От нам буде 80, ми будемо за ручку ходити - у дитинство впадемо", - пожартувала жінка, яка зовсім нещодавно носила прізвище першого чоловіка, Січкар.

"Я її беру за ручку, але вона висмикується", - бідкається футболіст
Рита: "От нам буде 80, ми будемо за ручку ходити - у дитинство впадемо"

На людях, як стверджує Маргарита, вона не любить також цілуватися.

Щоправда, як зізналася Рита, вона може дозволити собі цілуватися привселюдно, після, скажімо, коньячку. Водночас жінка зазначила, що коли вона напідпитку, вона дуже кумедна.

"Мені здається, що п‘яні чоловіки усі однакові. Я не бачила симпатичних п‘яних. А от п‘яні жінки бувають різними. Бувають дуже веселі... От чоловік любить, коли я напідпитку. Правда. ти любиш?" - перепитала вона у Ващука.

"Ну не завжди", - буркнув Влад

Також, у ході бесіди з діджеєм Пашею Ващуки зізналися, що "роблять ЦЕ" і в машині.

"Робимо", - підтвердила Маргарита.

Втім, як зазначила жінка через 12 років разом стосунки трансформуються, "змінюють окрас". Хоча, як стверджує Рита, у них із Владом зараз "усі кольори райдуги".

"Скажімо так, любов не вщухла, стосунки трансформувалися... В основному якийсь потяг одне до одного... От у мене дуже сильний потяг. Поспілкуватися... саме на одинці, щоб не було третього", - резюмував футболіст.

Нагадаємо, Січкар і Ващук разом із 2000-го року. При цьому побралися вони лише у 2009-му.

Стопкадри з програми "15 хвилин до завтра"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів