Син Тіни Кароль побив хлопчика

27 вересня 2011, 13:48

Син співачки Тіни Кароль Веніамін побив хлопчика у дитячому садочку. Сама Кароль запевняє, що після того, як їй "впарили" сукню-копію Елі Сааба, вона купує одяг у бутіках. А чоловік артистки і її продюсер Євген Огір сказав, що вона з‘їхала з глузду.

Про це Кароль розповіла телеведучій Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

Сину Тіни Кароль у листопаді 2011-го виповниться 3 роки. А співачка вже встигла віддати свого малюка до дитячого садочку. Як вважає Тіна, не зарано.

"Ні, не рано. Він там б'є дітей, він розвивається", - хіхікнула Кароль.


"Так, він б‘ється. Другого вересня він побив хлопця. Ми, звичайно, з ним поговорили… Але мені здається, це ж хлопчики - вони самі розберуться", - знову якось дивно гигикнула Тіна.

Веніамін Огір побив хлопчика у дитсадку

Втім, вже за мить Кароль трішки підправила саму себе: "Ну що значить побив? Ну штовхнув, знаєш, просто..."

Між іншим, сина Кароль планує завантажувати з дитинства.

"Щойно йому стукне три, я його почну завантажувати, це точно. Він, звичайно, піде до школи, підготовчої, з англійським нахилом... Всі розмовляють англійською мовою...", - поділилася планами Тіна.

Також Кароль поскаржилася, що самій їй доводиться надолужувати знання, які вона не змогла отримати у дитинстві, зараз.

"Так, дійсно, я поїхала, відірвавшись від усіх. І хай усі скажуть, що я погана мати, але я на два тижні умчала в Лондон і два тижні перебувала там, вчила англійську в англійській школі. Все банально - я така сама людина, як і всі. Хочу розуміти, що пишуть там, в інтернеті", - знову загиготіла Кароль.

"І хай усі скажуть, що я погана мати, але я на два тижні умчала в Лондон..."

Крім того, що співачка вивчає мови, вона ще й встигає заробляти чималі гроші. Нагадаємо, на день народження своєму чоловікові блондинка подарувала авто за 50 тисяч доларів. При цьому власного житла подружжя й досі буцімто не має.

"Повірте, ми дуже стараємося, щоб у нас були ці гроші і щоб одне одному подарувати хоч якийсь подарунок. Ми досі знімаємо квартиру, ми не живемо у якомусь особливому будинку. Ми його тільки будуємо і будуємо повільно - от як заробляємо, так і будуємо. Він дуже хотів - я напружилась і подарувала", - розповіла Тіна.

На це, за словами Кароль, її чоловік сказав "ну, що я з‘їхала з глузду, витратила сімейні гроші, і взагалі - що я собі думаю?!" - істерично посміюючись, зізналася Кароль.

Як писав ТаблоID раніше, подружжя вже має у своєму гаражі кілька автівок.

"Ну а що поробиш, у мене ж теж багато суконь", - зауважила співачка.

Чоловік Кароль сказав, що вона з‘їхала з глузду

Також співачка Кароль прокоментувала закид щодо того, що її бачили у сукні-плагіаті плаття Елі Сааба.

"Ну, це дурниці, що вони схожі на якихось дизайнерів, тому що... якщо ми щось шиємо, то ми стараємося шити це оригінально", - наголосила Кароль.

"Але я хочу тобі сказати, що, якщо колись мені і впарили сукню, яка була схожа на щось, як потім виявилося... то після того моменту я собі сказала: "Так. слухайте, довіряти нашим УСІМ дизайнерам не можна!" Тому всі інші речі свої, концертні костюми я купую у магазинах, і вони дуже дорогі...", - сказала нарешті вона.

Цікаво, що раніше, Тіна зізнавалася, що й справді запозичила ідею жовтої сукні для пошиття своєї.

Раніше Тіна казала, що пошила собі "таку саму сукню", як у відомого дизайнера. А тепер співачка каже, що їй сукню "впарили"
Це плаття буцімто справжній Dior

Фото Дмитра Ларіна (ТаблоID), fashion.elle.com та "Світського життя", а також фото прес-служби Кароль і "E-motion", а також фото фан-клубу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів