Мочанов залишився без $60 тисяч і уклав із Шевченком парі

4 жовтня 2011, 15:31

Гонщик-випробувач Алєксєй Мочанов рік не брав до рота спиртного і виграв 60 тисяч доларів. Однак телевізійник гроші так і не отримав.

Про життя без алкоголю, "кидалово" друга та нове парі з футболістом Андрієм Шевченком Мочанов розповів у телефонній розмові ТаблоID.

Нагадаємо, у вересні минулого року автомобільний експерт заклався з другом, що кине пити. Утримання від алкоголю було оцінене у 60 тисяч доларів.

Зрештою Алєксєй стримав слово й став переможцем недешевого парі.


"Виграв, але людина, як виявилося, з самого початку, не збиралася нічого віддавати. Проте з соціальної точки зору я дуже задоволений і побачив, що алкоголь взагалі не потрібен. Це шкідлива звичка. Минуло два тижні (після закінчення парі), а пити я не почав", - зізнався гонщик.

Мочанов так і не отримав виграш та зараз не спілкується із тим чоловіком.

"Я вважаю, що люди, які не тримають слова... Навіть серед босяків картковий борг і борг у суперечці - це святе. Святе - це ж не гроші, а факт того, що ти щось визнаєш, чи ні", - пояснив він.

Щоправда, інша сторона суперечки - Олександр Мадлицький - вважає, що Алєксєй все ж таки порушував умови:

"Там дуже кумедна і смішна історія. Щось там розповідали, що десь були якісь фотографії, де я тримав у руках кухоль пива. Я кажу: "Ми ж з тобою не сперечалися, що я не буду в руках тримати алкоголь, сперечалися, що я не буду його пити. Якщо у тебе були якісь люди, які слідкували за мною, треба було відразу телефонувати, а за 60 тисяч доларів можна ж...у самому підняти, або щоб хтось приїхав, і було б все зрозуміло".

Сам гонщик-випробувач зізнається, що полюбляє пити з пивного келиха яблучний сік з мінералкою. Мовляв, так зручніше.

"Я знаю, що я за весь цей час жодного ковтка алкоголю не зробив. Новий рік зустрічав із "Живчиком", - додав Мочанов.

"Суперечка є, я її виграв, інше питання в тому, чи отримав виграш. Це вже питання десяте", - зауважив він.

Алєксєй зізнається, що він з самого початку прогнозував, що можуть виникнути проблеми з отриманням виграшу:

"Я знав, що проблеми напевно будуть. Були розмови на початку, мовляв, я тебе контролюватиму, будеш здавати кров. Я кажу: "Давай просто домовимося - щоб ти з мене за цей рік всю кров не випив, три рази ти мене контролюєш, і якщо виявляється, що всі три рази я тверезий, то ти повинен вже не 60, а 70. Щоб просто не виникав настрій кожен день мене кудись завозити".

"Бог йому суддя, але у Бога більше значно важливіших справ, на відміну від якихось суперечок і людини, яка не тримає своє слово. З'явилося ще одним порожнім місцем на землі більше", - додав він.

До слова, Мочанов розраховував на цей виграш. З цих 60 тисяч доларів телевізійник планував віддати програні гроші гітаристу Олексію Морозову.

"Я ще посперечався з Льошею Морозовим, зі своїм гітаристом, що він кине (пити). Він суперечку виграв, я як раз з ним розраховуюся. Трохи складніше, тому що я виграш не отримав, але я ж не такий... Ми побилися об заклад на 10 тисяч доларів, але це теж нормальна підмога, що називається", - зауважив гонщик.

Однак навіть те, що зрештою Алєксєй залишився в мінусі, його це не відвернуло від нових парі. Нещодавно автоексперт заклався з футболістом Андрієм Шевченком.

"Посперечався з Андрієм Шевченком, що я не питиму ще рік, на 30 тисяч. Тобто, якщо я не п'ю - я нікому нічого не винен, а якщо я п'ю - я винен Шеві, як людина порядна", - розповів він про подробиці парі.

Тож тепер Мочанов, коли йому пропонують випити, має "відмазку":

"Замість того, щоб говорити: "Ні, я не п'ю", краще говорити: "Я посперечався на 30 тисяч доларів". Спор - це святе, і від тебе відлипають, що не може не радувати".

Та, схоже, ще рік без алкоголю для Алєксєя не така вже й проблема. Адже нещодавно гонщик-випробувач спробував знову випити - й не пішло.

"Не так давно якраз був у дівчини день народження, я випив грам 350 хорошого вина і зрозумів, що я реально залив у себе отруту. У мене було таке відчуття, що це харчове отруєння. Взагалі, зараз навіть думки немає (пити)", - зізнався Мочанов.

"Мені це не потрібно. Може, звичайно, перший секс на тверезу з незнайомою жінкою представляє якусь складність, але мінуси які дає бухло у нашому житті, навіть, як декому здається, в невеликій кількості, вони очевидні. Я можу сказати кожній людині те, що я про нєї думаю, і мені для цього не треба пити абсолютно", - зауважив він.

Так само, на думку гонщика, алкоголь - не найкращий варіант втекти від проблем.

"Нам здається, що ми, йдучи від якихось проблем, вживаємо (спиртне) і стає краще. А, насправді, вранці нікуди не дівається проблема, коли починає боліти голова. І плюс, я так розумію, що я не алкоголік. Але я не розумію сенс цих ста грам віскі протягом вечора... Я краще буду пити вишневий сік зі спрайтом, мені смачніше", - пояснив він.

"А якщо вже пити, то має бути караоке, стриптиз-бар, бійка, салют. Ну майже всім, хто бухає, здається, що у них дуже швидко починають рости крила, які крім них ніхто не бачить. Їм здається, що вони у сексі, за кермом, в музиці стають богами, а насправді виглядає з боку убого", - додав Алєксєй.

Та якщо зі спиртним Мочанов "порвав" легко, то з цигарками поки що стосунки припинити не готовий.

"Знаєте, поки на Володимирському ринку буде продаватися справжній американський Мальборо... Часом виникають думки що непогано було б (кинути курити), але треба напевно себе якось до цього підготувати", - зауважив він.

Фото надані Алєксєм Мочановим, artem-kiselev.inf та ТСН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів