Мочанов зав'язав з випивкою заради 60 000 доларів

7 вересня 2010, 17:06
Автомобільний експерт-випробувач Алєксєй Мочанов кидає пити. Ціна питання - 60 тисяч доларів.

Про те, як гонщик-телеведучий заклався з близьким товаришем, він розповів у телефонній розмові ТаблоID.

"Товариш у мене є такий, Саша, вчора сиділи, спілкувалися-розмовляли. Він сказав, що жодної суперечки за своє життя не програв", - почав Мочанов розповідати, де "собака порилася".

Врешті товариші вирішили укласти парі: Мочанов рівно рік, до 7-го вересня 2011-го року, не вживатиме алкоголь:

"Взагалі. Ані краплі, нічогісінько. І це буде коштувати 60 тисяч доларів. Або я їх виграю, або програю... Якщо мене відловлять десь там із ковтком пива - я програв, а якщо ні - знайшов".


Мочанов заклався на 60 000 доларів, що рік і чарки до рота не виллє

При цьому, як наголосив гонщик, жодні відмазки - поминки, свята, "втомився", "не знав" - не рахуються.

"Більше того спершу він сказав: "Давай усе це буде від середи". Певно, у надії на те, що я сьогодні десь вже нап‘юся, а до мене прийдуть о 00.05 і скажуть: "О, п‘яний!? Сьогодні яке число? Середа! Все, вже програв!" - розповів про "підступ" товариша гонщик.

"Курити я б не кинув ні-і-коли! "Куріть я буду, а піть нє брошу" - це вже не про мене", - додав майстер спорту міжнародного класу.

Правда, прощаючись на рік з алкоголем, Алєксєй особливо, не страждає. Спортивно-фінансовий інтерес гріє душу.

"Хороший спосіб зайнятися своїм здоров‘ям за чужі гроші й при цьому ще й товариша не втратити", - прокоментував "алкогольне парі" Мочанов.

Тепер Льоші ні-ні - не можна ані крапельки

"Зараз порахував, що 60 000 на рік це 5000 на місяць, це 160 доларів на день, це 7 доларів на годину. Тож отримаю, як співробітник МакДональдса. Зате завжди - вранці, уночі, спиш, у туалеті, працюєш..," - жартує Алєксєй.

Правда не таким вже солодким тепер буде життя "старого солдата".

"Перевіряти будуть. Вже телефонували хлопці з його (товариша) служби безпеки, сказали, замовили у Швеції тестер спеціальний, який, навіть якщо я на тиждень у відрядження їду, щось хильнув там тишком-нишком, - все покаже", - посекретничав він.

"Ну, поки що я готовий. Мені цікаво", - додав тут же Мочанов.

"Я також розумію, що будь-якої миті ковток будь-якого алкоголю буде коштувати мені 60 тисяч доларів. А я гадаю, що жодне бухло, навіть найдорожче стільки не коштує", - вів далі Алєксєй.

"Хороший спосіб зайнятися своїм здоров‘ям за чужі гроші...", але пресинг, пресинг...

І те, що товариші й друзі будуть жартома "підсиджувати" і "спокушати" Мочанова, його не лякає: "Я не боюся, я знаю, що будуть. Але якщо мені хтось щось спробує підлити, то у моїх інтересах нюхати навіть воду, щоби там нічого крім води не було".

Та й сума, як зауважив Мочанов, на кону - хороша, тримає в тонусі.

"Саня каже: "Я запропоную 5000 доларів будь-кому, хто зніме тебе за випивкою". А я кажу: "Я ще від себе 5000 додам". Саме для того, щоб, розуміти, що за мною полюють усі мої друзі в надії мені трохи "підкласти". Заразом розберуся, хто друзі - а хто не друзі", - спокійно каже Мочанов.

На шляху до оздоровлення організму відсутністю алкоголя та грошовим вливанням Мочанова ніщо не зупинить: "Хлопчики від чоловіків відрізняються винятково вартістю іграшок. Тут така хороша цікава гра, яка, тим більше, піде на користь".

"Я не алкоголік", але прикинутись вмію :)

"Я не алкоголік, але останнім часом бажаючих випити з тобою 50 грамів стало щось забагато", - обмовився гонщик, додавши, що все ж вміє чітко відмовляти.

"Я нормальна жива людина. Я п‘ю, курю собі, я настільки не чернець, що далі вже нема куди, але й не алкоголік точно. Тобто такого, щоб я прокинувся в іншому місті, не розуміючи, як я туди потрапив... - я не запійний... Я не алкоголік, в якого тремтять вранці руки", - заспокоїв Алєксєй.

Мочанов, як виявилося, дуже любить хороші італійські білі вина. Як він каже, непогано розбирається у них, знає де що продається, і як "недорого" все це коштує.

Як сказав Алєксєй, відчуває, що перейде на чай і воду.

З сигаретами Мочанову розстатися важче, ніж з питвом

"Хороша ж зарплата! Та якби ще запропонували згори ще 40 тисяч докласти і за 100 тисяч кинути і пити, і курити - я би п‘ять разів подумав. Тому що сигарети це стара звичка. Курю лише хороші, лише справжні, лише контрабандні, лише американські", - наголосив Мочанов.

Правда, як сказав телеведучий, не курити він теж вміє - якщо треба. Але алкоголь - це провокація.

"Мені реально дуже цікаво - як це рік взагалі нічого не пити, що відбудеться з організмом. Це і є провокація. Такий собі виклик для власної нервової системи, перевірка себе на характер", - пояснив гонщик.

"Мені у будь-якому разі користь для здоров‘я ще й не за мої гроші", - повторюється він.

А я собі міркую так: "Мені у будь-якому разі користь для здоров‘я ще й не за мої гроші"

Та й у разі, якщо Мочанова спіткає "поразка" у парі, він усю відповідальність ситуації усвідомлює і від повернення грошей не відхрещується: "Я, звісно, небагата людина, але й не злидар. І якщо я взяв слово, то, ясна річ, ми обговорили ту суму, яку важко, але вихаркаю і віддам".

На питання, чи не доведеться Алєксєю для цього продати улюблений автомобіль, він відповів так: "На сьогоднішній день, на превеликий жаль, спортивні автомобілі марки "Porsche" коштують не так дорого, як всі думають, тому що ринок спортивних автомобілів обвалився..."

"Продавати? Продавати доведеться багато чого. Як би не довелося продавати улюблені гітари..," - додав Мочанов.

"Як би не довелося продавати улюблені гітари..."

Фото "Дусі", "DELFI", "Світського життя", "Автоцентра"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів