Клочкова з Фаготом розмалювали стіну

11 листопада 2011, 14:25

Лідер гурту "ТНМК" Фагот та спортсменка і молода матуся Яна Клочкова допомогли розмальовувати Київ.

Напередодні своїх київських гастролей всесвітньо відомий "Cirque du Soleil" вирішив зробити українську столицю більш яскравою, пише "Комсомольська правда в Україні".

Відбулося це в межах програми Київської міськдержадміністрації щодо оновлення фасадів у центрі міста.

Було вирішено прикрасити 70-метрову балюстраду на бульварі Лесі Українки.


Конкурс на кращий малюнок у стилі шоу Saltimbanco виграв 20-річний майстер графіті Андрій Тетріс. Незабаром всі дозвільні документи були оформлені, і переможець приступив до реалізації свого ескізу.

Вже на другий день роботи підтримати починання "Cirque du Soleil" приїхали Олег Михайлюта з "Танку на Майдані Конго" та чотирикратна олімпійська чемпіонка Яна Клочкова.

Фагот і Клочкова попрактикувалися у графіті

"Я ніколи професійно не займався графіті. Але як будь-яка людина пов'язана з хіп-хопом, не раз тримав у руках балон", - сказав Фагот, кидаючи оком на ще порожню сіру стіну.

"Можу сказати, що, навіть малюючи на стіні примітивні форми, отримуєш від цього море задоволення", - зауважив Михайлюта.

"Що стосується самої ініціативи, то я підтримую її обома руками. Мені завжди хотілося, щоб основним кольором Києва перестав бути сірий", - додав фронтмен "ТНМК".

А плавчиня Клочкова досі пам‘ятає, як познайомилася з відомим цирком.

Лідеру "ТНМК" давно хотілося замінити сірий Київ на різнокольоровий

"Моє знайомство з Cirque du Soleil відбулося в 2001 році на шоу Allegria. Це було щось! Нічого подібного в житті не бачила. Я побувала не на цирковій виставі, а в якомусь іншому вимірі, казково красивому і дивовижному", - поділилася спогадами Яна.

"Враження залишилися найяскравіші, тому я дуже рада, що скоро зможу разом з усією родиною піти на Saltimbanco у Києві. Я з радістю прийняла пропозицію взяти участь у цьому графіті-проекті", - зауважила Клочкова.

Втім, художницею з графіті Яну важко назвати.

"Чесно кажучи, ніколи раніше не тримала в руках балон з фарбою і дуже боялася зіпсувати малюнок. У підсумку, кілька моїх ліній виявилися кривуватим, але художник сказав, що я впоралася із завданням на відмінно. Напевно, не захотів мене засмучувати", - зазначила Клочкова.

Клочкова: "...Художник сказав, що я впоралася із завданням на відмінно. Напевно, не захотів мене засмучувати"

Фото з "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів