Могилевська не заперечує бісексуальність і любить добрих розумників

21 листопада 2011, 13:14

Співачка Наталя Могилевська прокоментувала чутки про свою бісексуальність і запевнила, що готуватиметься до народження дитини.

Про це пише "Сегодня" із посиланням на Live Journal артистки.

Чутки про те, що Наташі Могилевській подобаються як чоловіки, так і жінки, співачка коментує обтічно.

"Я вважаю, що в нашому світі, де панують гедонізм, поклоніння цінностям, що приходять, і задоволенням, забагато уваги приділяють темі сексу. Якщо ваше серце відкрите і щире, кохайте кого хочете на здоров'я", - каже Могилевська.


Могилевська з екс-бойфрендом Єгором Долініним та подружкою Ладою Лузіною

Окрім того, співачка дотримується принципу - не бути до себе надто суворою.

"Я ніколи не кажу: Наташа - ти погана. Як ти, така гарна дівчинка, Наташа, могла так погано вчинити?!" - пояснює вона.

А ще Могилевська обмовилася про готовність до материнства.

"Можу сказати точно одне: щойно я вирішу народити дитину, перше, що зроблю, - займуся вивченням питання виховання і точно буду готова до появи малюка. Майбутні мами, не нехтуйте величезною кількістю книг з цієї теми, адже у ваших руках свобода і щастя дитини", - впевнена Наталка.

Могилевська: "...Щойно я вирішу народити дитину, перше, що зроблю, - займуся вивченням питання виховання..."

Наразі не відомо, хто може стати татком Наташиного гіпотетичного малюка. Але можна принаймні зрозуміти, хто подобається Могилевській.

"Добрий, але дурний, злий, але розумний - це жахлива трагедія. Мені подобається, щоб був добрий і розумний", - так висловилася про свої симпатії щодо чоловіків зірка.

А от уточнити, кого вона вважає секс-символом, Наташі нелегко.

"Мегасексіпоцілунку замало, і зазвичай швидко набридає, хоча, звичайно, має місце. Оскільки не вірю глянцевим журналам, біографам і акторам, яких тренують старанні й талановиті режисери, можу судити лише про тих, кого знаю особисто, але, боюся, вам ці люди невідомі", - відмахнулася вона.

"Мені подобається, щоб (чоловік) був добрий і розумний"

Втім, того, хто допомагатиме їй наряджати новорічну ялинку, Наташа, здається, обирала не за принципом сексуальності. Адже, як вона сказала, "Він явно вищий за мене, щоб дістати іграшки".

До слова, новорічний костюм Діда Мороза у Могилевської в запасах є. Адже у розпорядженні зірки, як вона каже, дві великі костюмерні. Вона навіть не завжди знає, що де лежить.

"Ці приміщення нескінченно оновлюються одягом моїм і артистів, і на сьогодні там можна знайти все: від двох десятків стрінгів у горошок до костюма Діда Мороза", - запевнила вона.

Фото "Дусі", PR-Batteries та TALANT Group

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів