Кужель влаштувала сину блат в армії

22 листопада 2011, 16:56

Колишня заступниця Сергія Тігіпка Олександра Кужель боялася, що її потенційна невістка настраждається через її сина.

Про те, як з молодшого свого сина Микити вона виховувала мужика, Кужель розповіла у ток-шоу "Заміж за мого сина" в ефірі каналу "Україна".

Своїх двох синів Олександра Кужель виховувала по-своєму. Тим більше, що старший був стриманий, а от вже молодший, Микита, вважав, що прийшов у це життя господарем.

"Мене насторожила історія, яка трапилася відразу після того, як я стала депутатом Верховної Ради. Микиті було 7 років, він вийшов гуляти на вулицю, і на нього потрапила вода. Він підняв голову і з обуренням запитав: "Хто оббризкав сина народного депутата?", - поділилася спогадами політик.


Кужель розповіла, як намагалася зробити з молодшого сина мужчину

Цей інцидент вперше насторожив жінку. Однак далі, мати почала помічати за своїм сином й інші ознаки "зіркової хвороби".

"Пізніше, коли я дізналася, що він записаний в інтернет-клубі як Кужель VIP-мажор - це був вирок", - каже політик.

Як зрозуміла Кужель, у вихованні свого молодшого сина вона припустилася помилок, які треба було виправляти. Судячи зі слів жінки, вона сама посприяла тому, щоб Микиту взяли до армії.

Син Кужель підписувався як "Кужель VIP-мажор"

"Це був унікальний випадок! На той момент призов уже закрили, і це, напевно, перший в світі прецедент, коли в армію пройшли "по блату", - зауважила Кужель.

На думку Олександри, це був єдиний спосіб виростити справжнього чоловіка:

"Я могла би з цим жити, але якщо з мужика не зробити чоловіка... Ви уявляєте?! І такого ти комусь даси як чоловіка!" - жахається екс-застпуниця Тігіпка.

Уявляєте, якщо комусь мій син за чоловіка дістанеться?!

Наостанок Олександра Володимирівна поділилася порадою з виховання справжніх чоловіків.

"Матусині синочки виростають у жінок, недолюблених власними чоловіками. Жінка реалізує всю свою накопичену любов на сина, присвячуючи йому життя, і просто гробить цим дитину", - впевнена політик.

"Не обманюйте, що ви любите сина! Якщо ви чесно зізнаєтеся собі, то зрозумієте, що це ваш власний егоїзм. Це ви себе любите!" - наголошує Кужель.

Фото прес-служби каналу "Україна", "Сегодня" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів