Син Повалій розповів, як мама зрадила його батька. ВІДЕО

3 грудня 2011, 10:13

Син співачки Таїсії Повалій розповів, як його мати зрадила його батька після 11 років шлюбу.

Про це Денис Повалій поговорив із "ТСН. Особливе".

Син Таї Повалій Денис розповів, як розпався шлюб його батьків. Хлопчику тоді було 10 років. Співачка закохалася у Ігоря Ліхуту і покинула свого першого чоловіка Володимира.

Своїх батьків Денис Повалій любить однаково і знає історію їхнього кохання.


"Вони навчалися в одному вузі, і просто влітку їх відправили на практику, на буряки. Вони там просто разом, в одному комбайні, чи де там... в одному грузовику щось там, збирали ці овочі. Ну, і там розговорилися. Батько там взяв гітару, вони спілкувалися..," - згадує Денис.

Відтоді між Володимиром і Таїсією розпочався бурхливий роман. Спочатку вони листувалися, потім співачка зібрала свої речі, і переїхала жити до вже відомого на той час музиканта. За рік у подружжя з'явився син – Денис.

Батьки Дениса весь час гастролювали - Таїсія Повалій своїми маршрутами, Володимир - своїми. Разом родина проводила досить мало часу. Разом на відпочиноку сімейство виїхало лише один раз.

"Це вже був такий період трошечки якогось відчуження між ними, я це відчував, але ми справді поїхали разом утрьох у Миргород, там пили цю водичку мінеральну, гуляли по парках, якісь були там процедури. Взагалі, це був перший такий відпочинок утрьох. І останній", - розповів син співачки.

Колишнє подружжя - Тая та Володимир - не спілкується взагалі. Кожен має свою родину.

Підтримує стосунки з обома батьками лише Денис: окремо спілкується з татом - про маму при ньому ані слова, окремо - з мамою - не згадуючи про тата.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "ТСН. Особливе"

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів