Повалій приймала "якийсь наркотик" і вже не народить

7 лютого 2011, 17:21

Співачка Таїсія Повалій розповіла, як колись потай діставала чарівні пігулки для схуднення, і запевнила, що не "різала" собі ніс.

Дружина власного продюсера Ігоря Ліхути, Тая вірить, що з її сина-"гея" буде Рікі Мартін, а от інших дітей співачка вже навряд чи народить.

Про все це Повалій розповіла в ефірі програми "Світське життя" телеведучій Катерині Осадчій.

"Ми хотіли з Ігорем мати дитину - щоб це була повноцінна сім‘я. Але на сьогоднішній день про це не йде мова. Тому що я зрозуміла, що я вже втратила той час", - поділилася із сумом в голосі Повалій.


Нагадаємо, вже кілька років у ЗМІ кружляє інформація про те, що Таїсія та її чоловік мріють мати спільну дитину.

Втім, другу дитину Повалій так і не народила: "...Тому що одне, друге, третє, п‘яте..," - зі сльозами на очах сказала співачка.

Повалій пропустила час для вагітності

Як зізналася Тая, вона навіть задумувалася про всиновлення. Однак і цей варіант наразі їй не підходить.

"Можливо, колись. Тому що зараз я дуже багато літаю по всьому світу, і якщо на мою маму знову повісити ще одну дитину... Я навіть колись хотіла зробити такий дитячий будинок сімейного типу, яким би я опікувалася. Але все ж отак... то те завадило, то інше... А цим треба займатися ретельно - не їздити, не літати по всьому світу, а сидіти вдома і займатися тільки цим", - пояснила Повалій, чому навіть на всиновлення наразі не наважується.

Відповідно, поки що єдиною й коханою дитиною артистки залишається її син Денис. До слова, коли торік хлопець заради піару вирішив оголосити себе геєм, його матері було непереливки.

"Я скажу так: він в той час розлучився з дівчиною, з якою прожив 7 років. І коли він себе відволікав від того і всю країну шокував, дійсно я переживала. Але я розуміла, що це краще, ніж наркотики або пияцтво", - розповідає Повалій.

Через постійні перельоти і концерти у Таї з Ігорем Ліхутою немає часу і на всиновлення

Втім, співачка зізнається, що перша її реакція на заяви у ЗМІ була досить гострою:

"У мене дійсно була істерика. Я йому подзвонила, я ридала, я не уявляла собі... Я просто знаю, що він завжди був чесний, він дуже хороший хлопець і ніколи не брехав. Я знала, що йому подобаються дівчата, я це знаю дуже добре", - запевняє Тая.

До речі, як зауважує зірка, якби гомосексуальність її сина виявилася правдою, то вона нічого проти не мала б.

"Поруч зі мною багато геїв. Вони прекрасні люди - і талановиті, і творчі - нічого поганого в цьому немає. Але я знаю, що це не так. У нього був такий тоді період, він хотів піаритися - можливо заради дівчини", - припустила Повалій.

Між тим, жінка зізналася, що вона у свого Дениса як у виконавця вірить.

Повалій вірить, що з її сина Дениса буде Рікі Мартін

"Ну, це не буде Олександр Пономарьов, не буде Микола Басков. Але це буде... Рікі Мартін", - видала Повалій. Може, тому співачка вже вкладає у своє чадо гроші.

У ході відвертої бесіди з телеведучою Таїсія розповіла й про один період зі свого життя. А почалося все з того, що мова зайшла про фігуру.

"Їм абсолютно все - скільки влізе. Я не дуже тендітна, я нормальна. Просто я вважаю, що в кожному віці повинна бути своя вага. Якщо я буду такою й далі, то мене це зовсім не бентежить", - заявила Повалій, посміхаючись.

За словами співачки, колись вона сиділа на рисовій дієті:

"У мене був період коли я сиділа на рисі. Тільки рис - 3 дні, тоді 3 дні несолоне м‘ясо і тоді або овочі, або фрукти - то можуть бути запечені яблука. Колись я мала силу волі і дотримувалася цієї дієти. Зараз, коли я вже другий день сиджу на рисі, то мені так нудно, що я думаю: "Боже ж мій, нащо я живу? Таке життя коротке!"

"Якщо я буду такою й далі, то мене це зовсім не бентежить"

Врешті зірка винайшла свій рецепт: "Я просто не їм після п‘ятої години. Забороняю собі взагалі відкривати рота".

А колись Повалій навіть якісь хитромудрі пігулки для схуднення ковтала.

"Я була дуже худа. Це був десь 1994-95 рік", - згадує вона.

"Це був, мабуть, якийсь наркотик. Тоді їх зовсім не було - це був такий дефіцит! Але зашифровано можна було знайти ті пігулки в журналі. Мені передали: "Якщо ти подзвониш по цьому телефону, то тобі привезуть ці пігулки", - ділиться спогадами Повалій.

"Вони коштували шалених грошей. Мені дуже хотілося бути худою і я купила ці пігулки. Стан - кошмарний. Ти не розумієш, що з тобою твориться. Але у тебе пропадає апетит зовсім, і ти танеш на очах. Дійсно, я схудла до 52 кілограмів. Такого ніколи в житті не було", - запевняє Тая.

Повалій розповіла про темний період свого життя - пігулковий

Але врешті-решт, як каже Повалій, вона з цими загадковими пігулками зав‘язала: "І я тоді сказала: "Все, досить".

На питання, скільки співачка важить нині, вона відмахнулася: "А! Я давно не важуся".

Між іншим, як зізналася Повалій, зокрема через брак часу вона продає зараз свій салон краси. Також співачка відкинула чутки про те, що зробила ринопластику:

"Ні-ні-ні, це смішно! Ніс мене влаштовує повністю. Я б ніколи... Це в дитинстві мені здавалося, що ніс у мене дуже широкий, великий. Але зараз у мене стільки макіяжних способів, що можна зробити і тоненький, і з горбинкою, і без горбинки - і що хочеш".

Змінювати зовнішність Таїсія не планує

Та й планів зі зміни зовнішності Тая не виношує.

"Ну що... Можна було б зменшити груди. Можна було б відсмоктати весь жир. Але навіщо? Я ж така гарна! Це все моє! І коли зробиш якусь операцію, будеш рахувати ті калорії, а так - можна все собі дозволити!" - сміється Таїсія.

Окрім того, білявка зізналася, що вони з чоловіком прицінюються до нерухомості. Власне, Повалій з Ліхутою вкладають чимало грошей у нерухомість в Україні - придбали кілька квартир, побудували будинок. А от на житло в Америці Тая витрачатися не поспішає.

"Для мене це інший світ. Для мене це дуже далеко. Я не можу собі уявити, як би я, приїхавши сюди, жила у зовсім іншому ритмі. Мені ближче все-таки Європа. Якщо я що-небудь і буду купувати, то скоріше за все у Європі. Ну, ми прицінюємося", - каже вона.

Імовірно, що нове житло Повалій і Ліхута придбають десь біля моря. Можливо, в Іспанії, але точно не в Італії. Та й Лазурове узбережжя Франції відпадає - "бо там дорого", каже Повалій.

Фото "Delfi", www.povaliy.com.ua, "JetSetter.ua", "Комсомольської правди в Україні", "Сегодня", "Life showbiz"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів