Довгий посивів і перекваліфікувався на актора

26 грудня 2011, 13:57

Напередодні виборів екс-секретар Київради Олесь Довгий обзавівся сивою бородою і пішов в чарівники-агітатори.

Довгому закортіло поспілкуватися з дітьми, і він зіграв у дитячій виставі чарівника, пише "ТСН" із посиланням на "Gazeta.ua".

Олесь Довгий розгорнув активність напередодні парламентських виборів по одному з мажоритарних округів. Як пише "Українська правда", улюбленець Черновецького почав передвиборчу агітацію із зустрічі з бабусями. Але і дітей увагою не оминув.

Екс-секретар Київради Довгий зіграв чарівника у новорічній виставі "В очікуванні дива". Спектакль побачили діти Дніпровського району столиці.


Перед виборами Довгого потягнуло на маскарад

Перед виставою Олеся ретельно загримували. Костюмер наклеїла екс-секретареві Київради величезну білу бороду, почепила вуса та перуку.

"Якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре - завжди бери участь в цьому і роби сам", - каже Довгий, який вирішив охопити одразу три вікові аудиторії: і бабусь, і їхніх онуків з дітьми.

Довгий вдарився у театральну гру - тренується до виборів
Свої амбіції Лесик втілював у життя на сцені

Кажуть, Лесика розсекретили лише у фіналі - впізнали за голосом, коли він почав вітати глядачів.

Взяти участь у виставі Довгого, як він божиться, спонукало бажання поспілкуватися з дітьми.

"Для нас з Катею дуже важливий гарний настрій кожної дитини. Тому ми брали діяльну участь в організації цих вистав - ось аж до появи на сцені", - зазначив він, натякаючи на свою жінку Катю Ілляшенко.

Водночас про те, що йому ну дуже потрібні голоси на виборах, Довгий, схоже, вирішив не згадувати.

Довгий з дружиною під агіт-ялиною

Як повідомляється, Довгі організували цикл новорічних вистав, який проходить у Дніпровському районі Києва з 17 грудня до 15 січня.

Фото "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів