Довгий потай одружився і втік у Париж

Неділя, 7 листопада 2010, 18:25
Секретар Київради Олесь Довгий одружився з дочкою депутатки від Партії регіонів Ірини Горіної - Катериною Ілляшенко.

Весілля пари відбулося у п‘ятницю о 13.00 у Дніпровському РАГСі Києва. Про це ТаблоIDу повідомили джерела у столичній мерії.

Після двох років роману Довгий може нарешті не приховувати свою кохану. 5-го листопада секретар Київради, слідом за зайвими кілограмами, позбувся і статусу холостяка.

Повідомляється, що весільна церемонія пройшла відносно скромно, хоч Лесик і прикрасив весь РАГС живими квітами.

На весіллі Олеся Довгого і Каті Ілляшенко були присутні тільки батьки та хрещені молодят.

5-го листопада Довгий перестав бути холостяком. На фото молодята з батьками 
Тому, хто знайшов Олесю таку Катю, Черновецький колись обіцяв мільйон доларів

Правда, на вінчання Олесь з його обраницею поки не наважилися. За словами Довгого, обвінчаються вони з Катериною наступного літа. А нині лишень обручками у церкві обмінялися.

Так, обряд обручення пройшов у Трапезному храмі Михайлівського собору. На ньому були присутні, окрім батьків молодят, дідусі й бабусі, тітки і дядьки ,а також мер Києва Леонід Черновецький.

До питання обручок Довгий з його вже дружиною підійшли ґрунтовно. Пара обрала для весілля каблучки Cartier, нібито без діамантів.

Тепер на пальці Довгого і дочки Горіної виблискуватиме Cartier
Обручення пара відбула, а от вінчання відклала

По завершенню обряду обручин сім‘я Довгих з гостями поїхали до ресторану. Там і відбувся святковий обід у закритому сімейному колі.

Як водиться, гості на весілля прийшли не з пустими руками. Батьки Довгого за сімейною традицією подарували молодятам ікону та старовинне Євангеліє. Тітка з дядьком Олеся вручили новоспеченому подружжю "дуже красивий сервіз". А батько нареченої особисто написав для молодят вірш.

Старенькі Довгого подарували молодим постіль, а бабуся ще й відшукала старі записи з висловлюваннями малого Олеся та його дитячі фото.

 От і втратила Україна одного з "бажаних наречених"

Після сімейних святкувань Довгий та Горіна зібрали близько 30 друзів в одному з ресторанів. Причому друзів запросили нібито як на святкування днів народження Каті й Олеся, що мали місце 1-го і 2-го листопада  А вже на місці усім запрошеним повідомили, що взяли шлюб.

А цієї суботи молодята полетіли у Париж. Наскільки відомо, попереду у подружжя нібито ще й медова подорож на загадкові екзотичні острови.

Втім, лишається відкритим питання мільйона Черновецького. Кому винен купу грошей Леонід Михайлович за шлюбне щастя Олеся Довгого - поки що таємниця.

Фото джерела ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Черновецький заплатить мільйон доларів тому, хто знайде Довгому наречену!

"Шукайте Довгому наречену. Мільйон доларів тому, хто знайде! Мільйон доларів тому, хто спочатку познайомить мене з його нареченою, і потім він на ній жениться. У день весілля я їх віддам. Йому терміново треба - він майбутній мер, на нього вся Україна дивиться!".
Останні матеріали
Більше матеріалів