Довгий потай одружився і втік у Париж

7 листопада 2010, 18:25
Секретар Київради Олесь Довгий одружився з дочкою депутатки від Партії регіонів Ірини Горіної - Катериною Ілляшенко.

Весілля пари відбулося у п‘ятницю о 13.00 у Дніпровському РАГСі Києва. Про це ТаблоIDу повідомили джерела у столичній мерії.

Після двох років роману Довгий може нарешті не приховувати свою кохану. 5-го листопада секретар Київради, слідом за зайвими кілограмами, позбувся і статусу холостяка.

Повідомляється, що весільна церемонія пройшла відносно скромно, хоч Лесик і прикрасив весь РАГС живими квітами.

На весіллі Олеся Довгого і Каті Ілляшенко були присутні тільки батьки та хрещені молодят.


5-го листопада Довгий перестав бути холостяком. На фото молодята з батьками
Тому, хто знайшов Олесю таку Катю, Черновецький колись обіцяв мільйон доларів

Правда, на вінчання Олесь з його обраницею поки не наважилися. За словами Довгого, обвінчаються вони з Катериною наступного літа. А нині лишень обручками у церкві обмінялися.

Так, обряд обручення пройшов у Трапезному храмі Михайлівського собору. На ньому були присутні, окрім батьків молодят, дідусі й бабусі, тітки і дядьки ,а також мер Києва Леонід Черновецький.

До питання обручок Довгий з його вже дружиною підійшли ґрунтовно. Пара обрала для весілля каблучки Cartier, нібито без діамантів.

Тепер на пальці Довгого і дочки Горіної виблискуватиме Cartier
Обручення пара відбула, а от вінчання відклала

По завершенню обряду обручин сім‘я Довгих з гостями поїхали до ресторану. Там і відбувся святковий обід у закритому сімейному колі.

Як водиться, гості на весілля прийшли не з пустими руками. Батьки Довгого за сімейною традицією подарували молодятам ікону та старовинне Євангеліє. Тітка з дядьком Олеся вручили новоспеченому подружжю "дуже красивий сервіз". А батько нареченої особисто написав для молодят вірш.

Старенькі Довгого подарували молодим постіль, а бабуся ще й відшукала старі записи з висловлюваннями малого Олеся та його дитячі фото.

От і втратила Україна одного з "бажаних наречених"

Після сімейних святкувань Довгий та Горіна зібрали близько 30 друзів в одному з ресторанів. Причому друзів запросили нібито як на святкування днів народження Каті й Олеся, що мали місце 1-го і 2-го листопада А вже на місці усім запрошеним повідомили, що взяли шлюб.

А цієї суботи молодята полетіли у Париж. Наскільки відомо, попереду у подружжя нібито ще й медова подорож на загадкові екзотичні острови.

Втім, лишається відкритим питання мільйона Черновецького. Кому винен купу грошей Леонід Михайлович за шлюбне щастя Олеся Довгого - поки що таємниця.

Фото джерела ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів