Екс Подкопаєвої побував у колонії і заявив: "Я - бездарність..."

10 січня 2012, 16:25

Колишній чоловік спортсменки Подкопаєвої Тимофій Нагорний, схоже, визначився зі своєю читацькою аудиторією. Так, піар своєї автобіографії друг Азарова-молодшого розпочав зі спецзакладу для "складних підлітків".

У понеділок Тимофій Нагорний побував у Прилуцькій колонії для неповнолітніх. Із собою до дітей- і підлітків-злочинців Нагорний привіз підопічну білявку Міку та друга-боксера Вірчиса.

Спершу "зіркову" компанію з Києва вітали "господарі" закладу. Вихованці колонії організували і вертеп з колядками, і театралізовану постановку, і бойовий гопак, а також подарували гостям збірку своїх віршів "Блюз малолітки".

Екс-чоловік Подкопаєвої Нагорний почав піар своєї книги з колонії для неповнолітніх

Потому свої привітання з Різдвом озвучили й заїжджі гості. Володимир Вірчис запропонував "пацанам" запрошувати його до себе на майстер-класи з боксу. Співачка з "Євробачення-2011" Міка Ньютон оголосила, що "бере шефство" над вихованцями колонії.


А сам донецький бізнесмен Нагорний подарував складним підліткам свою автобіографічну книженцію. Таким чином вихованці Прилуцької колонії стали першими читачами книги Нагорного.

Хто знає, може, й останніми. Хоча Нагорний своє "дітище" наштампував накладом у 30 тисяч примірників на ультра якісному папері.

Складні підлітки продемонстрували столичним гостям свою художню самодіяльність, а натомість отримали привітання і книжку

До слова, свій "шедевр" 42-річний Тимофій представив у Києві лише наступного дня. На прес-конференції з цієї нагоди його супроводжував той самий склад друзів - співачка і боксер.

На тій же прес-конференції Нагорний визнав себе бездарністю, зацитувавши спершу рядки: "Пренебрегая словесами, жизнь убеждает нас опять: талантам надо помогать, бездарности пробьются сами".

"...Я - бездарність, який все життя пробивався сам..," - заявив він і побідкався, що йому "завжди в дитинстві казали, що лопата мене чекає у шахті".

Та, на жаль чи на щастя для шахтарів, замість лопати Нагорного затягнув вир світської тусовки.

Нагорний у 16 років
Друг Азарова визнав, що він бездарність і наголосив, що у житті пробивався сам

Варто зазначити, що на презентації книги нічого сенсаційного не сталося. Все пройшло тихо, мирно, нуднувато. І навіть запитання від журналістів про колишню дружину Лілію Подкопаєву не спонукало Нагорного, як раніше, влаштувати шоу.

А відповідаючи на запитання, якої реакції на книгу він чекає від своєї колишньої дружини Лілі, Тимофій сказав:

"Я вважаю, що ми обидва з нею емоційні люди, а іноді я навіть занадто емоційний. Якби я прочитав цю книгу, я б взяв і кинув її в кут..."

Цікаво, якщо сам автор вважає, що йог книжкою можна жбурнути на підлогу, то чи варто її відкривати взагалі.

Фото Фонду волонтерів України, а також фото з автобіографії Нагорного

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів