Чоловік Подкопаєвої поїхав лікувати серце з піар-коханкою?

26 січня 2009, 17:04

Мусування теми розлучення Подкопаєвої та Нагорного триває. На цей раз чоловіку олімпійської чемпіонки, Тимофію Нагорному "інкримінують" подружню зраду. А сама історія розлучення зіркової пари все більше й більше стає схожою на наглий "піар".

Як і попереджав Нагорний, у четвер ввечері він поїхав на столичний залізничний вокзал. І якщо раніше чоловік заявляв, що йому так погано, що він лежить під крапельницею, то на вокзалі Нагорний не виглядав дуже хворим.

Як пише "Блік", чоловік Подкопаєвої прибув на перон за півгодини до відправлення свого потягу на Донецьк. Там він картинно тусувався з великою валізою і величезною спортивною сумкою.

У четвер Нагорний їхав лікувати серце

У вагон Тимофій заходити не поспішав і охоче відповідав на питання цілого скупчення журналістів. Правда, нічого нового він не сказав: хворе серце, їде на батьківщину, щоб підлікуватися у свого лікаря і зайнятися справами сетер-племінників.


Апофеозом стала промова Нагорного у позі навколішки: "Лілечка, рідна, пробач мене! Ти кохання всього мого життя".

Весь цей час, як пише газета, поруч із ним знаходився якийсь чоловік. Тимофій сказав, що його супроводжують двоє: друг і лікар. Доктори поки видно не було.

Причому, як відзначає видання, під час цих проводів на обличчі Тимофія, незважаючи на контекст події, не було видно смутку, а очі час від часу хитро поблискували.

На обличчі Тимофія особливої трагічності помітно не було

А щойно згасли телекамери, Нагорний почав завантажуватися у вагон. При цьому, як для сердечника, він досить жвавенько подавав другу важкі речі, а той заносив їх у купе №5.

"Щодо мого здоров'я, то лікуючий лікар сказав, що мій стан уже не критичний, хоча ще у грудні я лежав у реанімації. Тож зараз весь час я буду в Донецьку - до засідання суду, який буде в лютому. Можу нарешті присвятити час 6 сестрам і 27 племінникам", - пояснював Тимофій, пише "Сегодня"

Раптом на пероні з'явилася невідома брюнетка у хутряній курточці, яскраво-рожевому светрі, з довгою косою і великою валізою. Жіночка зайшла у той же вагон, де був Нагорний.

Біля купе №5 вона зустрілася з Тимофієм і обоє розпливлися у посмішках. Після обміну люб‘язностями у проході, чоловік Подкопаєвої допоміг жіночці занести її речі у сусіднє купе. А вже за пару хвилин парочка знову з'явилася у коридорі. Вони стояли коло вікна потяга і щебетали.

А у потязі поряд із чоловіком Подкопаєвої стояла незнайома брюнетка. Вони посміхалися і щебетали

"Супутниця, з якою мене помітили у потязі - хороша знайома нашого з Лілею кума, Сергія Левченка. Вона була у нас на фестивалі "Золота Лілія" і на дні народження Лілі", - спробував виправдатися по телефону Тимофій у коментарі "Сегодня".

"Я одразу сказав Лілі, що достатній сексуальний досвід уже набув і тепер мені вистачає лише її. Поруч зі мною крутиться багато дівчат, я не раз був продюсером конкурсів краси, але Ліля - єдина, хто мене цікавить, і кого я буду кохати все життя", - невтомно повторює Тимофій.

У Нагорного коханка?

Цікаво, що сама Подкопаєва, так само, як і на минулому тижні, зберігає олімпійське мовчання. Але й по цьому мовчанню деякі знайомі пари , здається, вміють читати.

Так, коли у четвер 24-го січня Ліля отримувала орден Княгині Ольги III ступеня. Разом з нею нагороджували й Ольгу Сумську - званням народної артистки України. При цьому Подкопаєва та Сумська весь вечір провели разом.

"Ліля була у чудовому гуморі, ми багато жартували, прекрасно провели час, і навіть коли на банкеті пили і за звання, і за здоров'я, вона слова не зронила про розлучення", - розповідає акторка у коментарі виданню.

"Потім я приїжджаю додому і дізнаюся про це. Спершу хотіла зателефонувати, а потім передумала, тому що, якби у жінки були такі проблеми, у неї були б інші очі, і вона поводилася б інакше, тому мені здається, що це якийсь черговий піар", - каже Ольга Сумська.

Розлучення Подкопаєвої з Нагорним - чистої води піарна фікція?

Окрім того, сусіди Подкопаєвої і Нагорного по будинку, в якому пара прожила останні 4 роки про розлучення теж дізналися лише з газет. А ще нещодавно всі бачили Лілю і Тимофія разом.

Мало того, одна з сусідок розповіла, що Нагорний і після Водохрещення приїжджав додому. Нагадаємо, як писав раніше ТаблоID, за словами Тимофія, 19-го січня він зібрав речі й пішов з дому в орендоване житло.

Фото "Бліка", "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів