Кароль мріє зробити татуювання без пірсингу

11 січня 2012, 14:19

Співачка Тіна Кароль, яка не цурається пластичних операцій, мріє про роль у великому кіно і татуювання на тілі.

Про своє ставлення до тату, пірсингу та шопінгу білявка розповіла "E-motion".

"Взагалі, мені достатньо музики, але, чесно кажучи, якщо і хотілося б чогось іншого, то це зануритися у велике кіно! Мені було б цікаво спробувати себе в ролі актриси, до речі, ще не будучи популярною співачкою, я грала в молодіжному театрі в Києві", - сказала Кароль.

Як розповіла співачка, у житті вона дотримується правил, озвучених колись її батьком.


"Ще в дитинстві тато навчив мене однієї абревіатури, яку він вигадав сам: "ЦСПЗ" (цілеспрямованість, старанність, працьовитість і завзятість). Цих правил я дотримуюся донині", - повідомила вона.

Кароль живе за абревіатурою

Нагадаємо, торік Тіна Кароль кардинально змінила свою зачіску, коротко зрізавши волосся. Як запевняла співачка, на такий крок вона пішла, бо програла суперечку щодо хобі Путіна.

Але більш радикальних змін від Тіни навряд чи варто чекати. Скажімо, на "тунелі" у вухах або тату на всю спину вона, швидше за все, не насмілиться.

"Що занадто - то не здорово". Кожному, звісно, своє, засуджувати нікого не хочу, але, зізнаюся, мені це не дуже подобається", - зауважила співачка.

Так само відхрещується Кароль від пірсингу.

Кароль може вимудрятися зі своєю зовнішністю, але навряд чи заб'є "тунелі" у вуха

"Щодо пірсингу - не думаю, що це можливо. А от зробити маленьке, якесь непримітне татуюваннячко я давно збиралася. Але чоловік відмовляє! Хоча я не бачу в цьому нічого поганого", - побідкалася Тіна.

Як відомо, Кароль заміжня за своїм продюсером Євгеном Огіром, якому понад три роки тому народила сина Веніаміна.

Між тим, Тіна зізнається, що не одну годину на день витрачає на вертіння перед дзеркалом. "При цьому я не вважаю, що це погано", - додала вона.

У її гардеробі, як визнає Кароль, "дуже багато взуття і різної довжини суконь".

Тіна давно збиралася зробити маленьке татуювання

"Але, запевняю вас, якою б великою не була у вас шафа - вам однаково завжди буде нічого одягнути!" - зазначила артистка.

Нагадаємо, деякі сукні Кароль підозріло нагадують моделі іменитих світових дизайнерів. Зокрема, це стосується жовтого плаття Тіни, яке виглядає, наче копія сукні Elie Saab.

До слова, шопінг, за словами Кароль, для неї - заняття нецікаве і втомлююче.

"Я дуже не люблю витрачати свій час на безглузді походи по магазинах. Звичайно, це необхідність, але для мене це неймовірно нудно. Я не шопоголік і поневіряння по магазинах мене не розслабляють, а навпаки стомлюють", - запевнила вона.

Тіна божиться, що не шопоголік, а поневіряння по магазинах її тільки стомлюють

Фото Володимира Шевчука та Олега Батрака з сайту "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів