Монро краде посуд в ресторанах і хоче розширення

26 січня 2012, 17:47

Травесті-діва Монро, як виявляється, комплектує "домашні сервізи" з ресторанного краденого посуду.

Про те, як Монро інколи краде келихи та попільнички, вона розповіла "Gazeta.ua".

"От нещодавно хотіла попросити, щоб мені подарували якісь класні келихи. А потім подумала: "Та на фіга вони мені? На якомусь бенкеті візьму їх із собою". Я так часто роблю, як і всі. То попільнички, то келихи. Недостачу потім списують на "розбитий посуд", - пояснює Монро.

Як каже травесті, востаннє вона "крала келих" 6-го січня.

Монро краде то попільнички, то келихи

"Мене погано обслужили. А нє, не так. Ми о шостій ранку замовили собі коктейлі, але я не випила, бо вже не влізло. І я свиснула великий келих. Це було випадково, бо зі мною була велика сумка", - запевняє травесті.

"Наступного дня сказала про це власнику ресторану. Він так ржав, бо до цього я винесла в нього форму для морозива. Вона така красива, як була при Радянському Союзі, на залізній ніжці. Знаю, що в них їх було шість штук. Тепер п'ять. Зараз їм з неї горішки", - зізналася Монро.

 У крадіжці Монро зізнається

Як заявила Монро, цього року вона планує розширити свою житлову площу. Хоч і невідомо на які гроші, адже раніше травесті запевняла, що усі гроші вкладає у себе.

"Насправді в мене так багато того барахла, що вже нема куди ставити. Але нічого, цього року планую розширятися. Купуватиму сусідню квартиру", - пообіцяла Монро.

 А цього року травесті планує купувати квартиру

"Ще мені подобається будинок навпроти, де я часто бігаю. Але мені не подобається, що там 20 поверхів і ходить дуже багато людей. Я не хочу з усіма зустрічатися. Мені подобається мій будинок, хоч баби досі перешіптуються, що вічно кудись ходжу і сплю до обіду", - зазначила травесті.

Фото "E-motion" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів