Дружина Луценка розповіла про чоловікові порядки вдома

15 лютого 2012, 16:15

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко спонукав свого сина працювати паралельно з навчанням.

Про те, які порядки в родині вводив Юрій Луценко, розповіла у середу на суді його дружина Ірина Луценко, повідомляє "ТСН".

За словами Ірини Луценко, після школи їхній син Сашко вирішив іти по стопах батька. Вибрав технічний вуз - Київський інститут зв'язку.

"Ми порадилися з чоловіком і вирішили, що віддамо його на платне відділення, незважаючи на блискуче здані іспити. Щоб ніхто навіть не посмів сказати, що його пропихнули. Саша відучився чотири роки, і за те, що він відмінник, його перевели на безкоштовне навчання на п'ятий рік", - зазначила Ірина Луценко, яка виступає захисником свого чоловіка на суді.


Дружина Луценка розповіла про те, як виховували їхнього сина

А після другого курсу, за словами дружини екс-міністра, у сина виявили рак щитовидної залози. Операцію Сашкові зробили в Австрії і щороку возили його туди на опромінення.

"Звичайно, дитину можна було пожаліти та перевести на заочне навчання, проте Луценко вчинив по-іншому: він сказав сину – "Я в інституті працював, і ти, синок, починай заробляти свій шматок хліба. Принаймні, будеш знати, для чого вчишся", - зазначила дружина Луценка.

За її словами, син поставився до цієї батьківської настанови із розумінням. З третього курсу, паралельно із навчанням, почав працювати за фахом.

Щитовидку сину Луценка лікували в Австрії

"У мене на фірмі починав з рознощика реклами. Потім перейшов в технічну підтримку. Працював з клієнтами, розносив рахунки, спілкувався з ними", - розповіла дружина Юрія Віталійовича.

Зараз Сашко працює у відділі технічного обслуговування мережі - системним адміністратором і вчиться на курсах американської компанії "Cisco". На ці курси він пішов після четвертого курсу інституту, отримував зарплату і платив за них, як стверджує Ірина Луценко.

"Результат батькової науки - син у цьому році закінчив інститут із червоним дипломом. Луценко ніколи не сприяв незаконним благам як собі, членам своєї родини, так і оточенню", - підсумувала дружина екс-глави МВС.

Тепер із батьком Олександр спілкується отак
Так само спілкується і подружжя Луценків

Нагадаємо, син міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, Олександр прославився у 2009-му році завдяки п‘яному скандалу в Німеччині. Тоді у крові міністерського отрока нібито навіть знайшли алкоголь. Щоправда, згодом Юрій Віталійович "відвоював" тверезість свого Сашка.

Ще три роки тому подейкували, що син Луценка Олександр буцімто сидів за кермом "Hyundai Coupe" вартістю у 26-28 тисяч доларів. А ще сам Юрій Віталійович розповідав, що здав синів у спортзал, практикувати рукопашний бій.

А раніше родина Луценків любила разом ходити на гумористичні шоу

Фото ТаблоID, "Сегодня", а також фото Анатолія Степанова для "Точка.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів