Луценко напився, і на нього вдягли наручники?

6 травня 2009, 14:11

Українські політики стають все відомішими за кордоном. Цього разу прославився міністр внутрішніх справ "Термінатор" Юрій Луценко. Улюблений "дуелянт" Леоніда Черновецького нашкодив у Німеччині.

Так, Луценко разом зі своїм старшим сином був доставлений у поліцейський відділок аеропорту Франкфурта-на-Майні. Як пише "Українська правда", любителя гумористичних програм через неадекватну поведінку не пустили на борт літака, який відлітав з Франкфурту до Південної Кореї.


Річ у тім, що 5-8 травня був запланований візит Луценка до Сеула. Також у рамках поїздки передбачалася зустріч Луценка з главою уряду Кореї Хан Сін-су.

У поїздці міністра супроводжував його старший син Олександр та керівник управління міжнародних зв'язків МВС Сергій Калюк. Вони вилетіли з Києва 4-го травня.

Луценко засвітився у п'яному скандалі в Німеччині

Чим займався Луценко у літаку і в транзитній зоні аеропорту Франкфурту перед оголошенням посадки на Сеул - невідомо. Однак співробітники авіакомпанії "Люфтганза" так і не пустили його на борт літака.

За інформацією "Української правди", вони відмовили Луценку в посадці як пасажиру в стані алкогольного сп'яніння. Далі, як повідомляє джерело видання, між міністром та співробітниками авіакомпанії сталася сутичка.

Луценко наполягав, щоб йому дозволили зайти на літак, та персонал аеропорту викликав поліцію. Коли ж літак до Сеула відлетів без Луценка, поліція почала з'ясовувати особу дебошира.

"Юру-Термінатора" не пустили у літак через алкогольне сп'яніння?

Про скандальний інцидент з Луценком написало й німецький таблоїд "Bild". За версією видання, після того, як українського міністра не пустили в літак, "українці вчинили сварку із правоохоронцями, грубо лаялися, кидали у них своїми мобільними телефонами і билися".

Поліції довелося викликати підкріплення і застосувати силу. Як наголошує таблоїд, особливо агресивно поводився син міністра Олександр - на нього навіть вдягнули наручники. "Bild" стверджує, що у відділку в Луценка-молодшого зафіксували вміст спиртного у три проміле. Міністру вдалося уникнути тесту на алкоголь, пред'явивши дипломатичний паспорт.

Повідомляється також, нібито Луценку вдалося "зам'яти" інцидент та уникнути письмового звіту про подію. А близько першої ночі українці залишили відділок.

Цю ніч Луценко і Ко провели у готелі в аеропорту Франкфурту, а потім відбули до Сеулу з запізненням на добу - 5 травня. Правда, на робочий графік міністра затримка не вплинула, на перший день у Південній Кореї у Луценка не було офіційних заходів.

Повідомляється також, що напідпитку був і син міністра

На жаль, "Українській правді" не вдалося отримати коментар самого міністра внутрішніх справ. Замість цього ситуацію прояснив начальник управління міжнародних зв'язків Сергій Калюк, який супроводжував Луценка у поїздці.

За його словами, "Юра-Термінатор" справді запізнився на літак до Сеулу, хоча вчасно прибув до Франкфурту з Києва. Правда. причини він не назвав, але уточнив, що це було не через затримку рейсу Київ-Франкфурт.

Також Калюк уточнив, що син Сашко супроводжував Луценка у поїздці до Кореї за рахунок родини міністра. Він також підтвердив, що Луценко справді контактував з поліцією аеропорту Франкфурт, але спростував факт його затримання.

"Враховуючи дружні контакти з місцевою поліцією, вони нам допомогли після того, як ми запізнилися на літак, зв'язатися з "Люфтганзою" і перебронювати квиток", - сказав Калюк.

Юрій Луценко любить свята з друзями

Водночас у президії поліції Франкфурта-на-Майні "Німецькій хвилі" підтвердили, що конфлікт з Луценком мав місце. Там також заперечили, що інцидент нібито було "зам'ято".

"Це правопорушення зафіксоване у встановленому порядку і щодо нього буде вжито усіх процесуальних заходів. Усі факти, викладені у газеті "Bild", ми підтверджуємо, окрім інформації, яка стосується кількості проміле у крові затриманого", - заявив речник франкфуртської поліції.

А те, що німецька поліція застосувала силу до українського посадовця, її представник аргументував так: "Поведінка затриманого давала всі підстави для таких дій".

Фото "Bild" та Олександра Косарєва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів