Альонова завагітніла після китайського лікаря

22 лютого 2012, 14:35

20-го лютого дочці футболіста Олександра Шовковського та модниці Ольги Альонової Олександрі виповнилося 3 роки. До цієї дати пара взяла участь у сімейній фотосесії та розповіла про те, як їх змінила дитина і чи будуть в неї братики й сестрички.

Як з‘ясувалося, Альонова змогла завагітніти лише після сеансу в китайського лікаря. Про це жінка розповіла журналу "VIVA! Украина".

До народження дочки пара була разом понад 5 років.

"...Однак бажання мати дитину не поспішало реалізовуватися, і за це довелося поборотися. Бували хвилини відчаю, але якоїсь миті ми відпустили цю ситуацію, і Бог нам послав доньку", - каже Альонова.


За словами Ольги, вони з чоловіком навіть зверталися до лікарів.

"Так, у цьому немає нічого дивного. В підсумку нам пощастило: у Київ приїхав китайський лікар, який за допомогою голкорефлексотерапії допоміг мені зняти якийсь внутрішній блок. Незабаром ми поїхали відпочивати, а, повернувшись у Київ, я відчула якісь зміни в собі", - розповідає Альонова про свою вагітність.

Щоби завагітніти Альоновій довелося пройти сеанс у китайського лікаря, який за допомогою голкорефлексотерапії допоміг їй зняти внутрішній блок

Тепер в Ольги двійко Саш.

"...Саша - це я, а Сашенька - це донечка", - уточнив татусь Шовковський.

Як зізналася Альонова, у неї з чоловіком бувають розбіжності у поглядах на виховання доньки.

"Але головне, ми обрали одну позицію: жодних суперечок у присутності дитини", - наголосив футболіст.

"...Правда, інколи в нас бувають збої, як і в усіх людей - ми ж не машини. Але все ж стараємося при Сашеньці не оскаржувати чийсь авторитет, щоб надалі дитина не змогла маніпулювати нами або ставитися до когось краще, до когось гірше. Постійно промовляємо вголос, що ми друзі, одна сім‘я. Акцентуємо її увагу на тому, що тато любить Сашу і маму так само, як мама любить Сашу і тата", - каже Альонова.

Дочці Шовковського й Альонової тепер 3 роки

За словами Олі, з народженням дочки вони з Шовковським змінилися і стали "більш правильними, чи що".

"Я відчуваю, що змінився дуже сильно. Якщо до Сашеньки своє життя я розділяв на дві частини: дружина і футбол, то тепер ділю на три частини", - додав Олександр.

А на запитання, у якій пропорції, СаШо зі сміхом віджартувався рядком зі старої пісні: "Первым делом самолеты, ну а девушки потом".

Як стверджує подружжя, донька в них росте особистістю з характером.

"У тому, що стосується одягу, ми завжди надаємо дочці право вибору. Вона одягає лише те, що подобається. Саша - не лялька, яку у що не одягни, у тому і піде. Вона ще маленька, але вже особистість", - запевняє спорстмен.

"...А от підбори в дочки не викликають жодного зацікавлення. На все свій час. Понад усе її увага зосереджена на косметиці - ми любимо баночки, пензлики, лаки, помади. Але поки що нічого не псуємо", - додає Альонова.

Шовковський про дочку: "Саша - не лялька... Вона ще маленька, але вже особистість"

"Вона в нас дівчина з характером, затята, знає, чого хоче. Нині ходить у центр раннього розвитку, де вивчає логіку, англійську, малювання, музику. А ще Сашенька дуже любить грати на музичних інструментах. У нас є рояль, скрипка, гітара, дудочка, маракаси, бубен. Я помічаю величезний інтерес до творчості, вона обожнює рольові ігри та танці", - додає Ольга.

При цьому, за словами Шовковського, своєму першому сину від шлюбу з Властою Шовковською, він приділяв менше часу.

"Вийшло не зовсім так, як я хотів би. Коли Владу було 3 роки, мій спортивний графік був дуже жорстким, дозволяв мені бувати вдома один-два рази на тиждень. Тому зараз можна сміливо сказати, що більше участі я беру у вихованні дочки", - пояснив Сашко.

До слова, старшому сину футболіста цього року виповниться вже 17.

Саша й Оля домовилося не сперечатися у присутності доньки

"Він ще не остаточно визначився з вибором професії, але у нього вже є розуміння, що це буде пов‘язано з ІТ-сферою... Я допомагаю йому фінансово, стимулюю до отримання знань. Фактично вже півтора роки у нас із ним трудова угода", - поділився Шовковський, який платить сину за те, щоб той добре вчився.

Загалом, якщо дотримуватися класичної формули "Чоловік має посадити дерево, збудувати дім, виростити сина", Шовковський бачить свою слабинку тільки в пункті, що стосується дітей.

"Ну, дерево я посадив, і не одне - яблуня навіть плодоносить. Будинок збудував. Дітей, звісно, малувато", - зауважує він.

"Дивлячись на нашу доньку, ми розуміємо, що сім‘я більш повноцінна, коли у ній кілька дітей. Це правильно, тому що виховує у тобі якісь навики та якості. І я, і Саша зростали у сім‘ях з однією дитиною, і це наклало певний відбиток - для нас, передусім, важливий особистий комфорт, наша позиція: чи це зручно, чи раціонально? А коли у сім‘ї кілька дітей, вони вчаться тому, що треба поділитися, поступитися, знаходити компроміс", - зауважила Альонова.

"Дивлячись на нашу доньку, ми розуміємо, що сім‘я більш повноцінна, коли у ній кілька дітей"

Тож на уточнююче запитання, чи пара працює над тим, щоб у маленької Саші з‘явилися брат чи сестра, Альонова відповіла:

"Якщо дасть Бог..."

Фото журналу "VIVA! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів