Шовковські розлучилися, але стежать одне за одним

8 квітня 2010, 17:05

Після розлучення зі своєю першою дружиною Властою футболіст Олександр Шовковський вже встиг одружитися вдруге і "народити" доньку. Та й його екс-дружина до прізвища Шовковська додала другу частину - тепер вона Шовковська-Фірсова.

Причому, судячи зі слів останньої, обидві подружні пари і досі стежать за життям одне одного і чудово спілкуються.

"Ми із Сашком розсталися мирно і спокійно. Ніхто нікого не ображав. Відверто поговорили і вирішили розстатися. От так мирно закінчилася наша історія. Мало того, ми навіть заплакали. Тоді ми просто не розуміли, як весь цей час ми уживались і не зауважували, що кохання вже немає", - розповідає "Бліку" перша дружина Шовковського Власта.

Власта розповіла, як і чому розлучилася з Шовковським

Як нагадує видання, пара вирішила розлучитись ледь не за вечерею, 7-го березня 2001-го року, після 7 років шлюбу.


"Ми були поруч не більш одного-двох днів на тиждень. І лише один місяць на рік - грудень - проводили разом, коли у Сашка була відпустка", - розповідає рудоволоса жінка.

Окрім того, за словами Власти, в Сашо тоді ще й з‘явилася жінка. І він навіть почав афішувати ці стосунки. Тож врешті розлучення відбулося.

"Все було нормально, ми, якщо не помиляюся, навіть пляшку шампанського випили з цього приводу", - говорить Шовковська-Фірсова.

У Сашо під час шлюбу з Властою була інша жінка

"Жодних стресових ситуацій і психологічних травм із цього приводу ніхто не переживав. Напевно, це "незвичайно" і "неправильно" для багатьох. Але у нас все було саме так", - запевняє Власта.

За її словами, найтяжче розрив пари пережив їхній син Влад. Хлопчик залишився жити з мамою. Однак, за словами Власти, і з батьком постійно підтримує контакт.

"Влад пишається і любить свого батька, як і Олександр - пишається і любить Влада. Їм завжди є про що поговорити, і вони разом досить добре і весело проводять час", - розповідає жінка.

Син Шовковського Влад увагою батька не обділений

Як каже Власта, Шовковський з Альоновою і живуть недалеко від них, тож Сашко і Влад часто бачаться.

"Та й у нас із Сашком зараз відмінне спілкування", - повідомила вона.

"У нас із Сашком зараз відмінне спілкування"

Між іншим, футболіст чи не перший привітав свою колишню дружину, коли та 7-го жовтня 2008-го року вийшла заміж за російського бізнесмена Бориса Фірсова.

"Саша привітав нас одним з перших. Ми з Борисом не афішували день нашого весілля, а вони дізналися", - каже Фірсова.

Власта зі своїм чоловіком Борею Фірсовим

Водночас Власта позитивно відгукується про шлюб свого екса з власницею модного бренду Ольгою Альоновою.

"Я дуже рада за Сашу з Олею - у них народилася донечка Сашенька! На той час ми саме були з чоловіком на балу у Відні і дуже зраділи за них", - зізналася Власта.

Нагадаємо, Шовковський одружився з Альоновою восени 2005-го року.

Шовковський з дружиною екс-танцюристкою шоу-балету Олею Альоновою

Причому стосунки між парами, схоже, настільки теплі, що навіть за матчі за участю колишнього Власта переживає зі своїм нинішнім чоловіком.

"Футбол завжди був і залишиться частиною мого життя. І за кар'єрою першого чоловіка стежу, звісно. Хоча чоловік і вболівальник московського "Спартака", але за київське "Динамо" переживає зі мною!" - запевняє Шовковська-Фірсова.

Одне слово, високі стосунки.

Фото "Бліка" і з особистого архіву Власти Шовковської-Фірсової, "Дусі", Юлії Сахно ("JetSetter.ua"),"Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів