Міністр-мільйонер Азарова рибалить на Ямайці. ВІДЕО

5 березня 2012, 15:21

Власник розкішного автопарку, міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський забув про фігуру. На Масляну один із найбільших багатіїв уряду Миколи Азарова наїдався млинцями й варениками, не червоніючи. Хоча до того заради схуднення навіть укладав парі.

"Я намагався займатися спортом більше, а щойно кидав - починав гладшати. Зараз, мені здається, нормально ще кілограмчиків 5-7 скинути - і буде чудово", - поділився Злочевський.

Про свою фігуру телеведучій Каті Осадчій у програмі "Світське життя" міністр екології розповідав на святі млинів. Микола Злочевський за млинцями на масляну вечірку прийшов із молодшою донькою та своїм батьком. Нагадаємо, старша дочка міністра, Каріна, перебуває у топ-10 найбажаніших наречених України.

А на зауваження телеведучої, що Злочевський на Масляну млинці наминав за обидві щоки, він додав:


"І ще варенички за обидві щоки теж їв. Треба давати на свята собі трішки відпочити".

Мільйонер-міністр Злочевський відпочиває, набиваючи живіт млинцями й варениками

Втім, не лише за їжею відводить душу Злочевський. Міністр екології, чий загальний дохід за 2010-ий рік склав понад 15 мільйонів гривень, рибалити взимку їздить не куди-небудь, а на Ямайку.

"Ми взимку разом були на Ямайці. Вразила нас риболовля. Рибу не зловили, натомість потрапили у страшний шторм", - поділився міністр деталями свого відпочинку.

А те, що для риболовлі міністр Азарова обрав настільки віддалений й екзотичний куточок світу, і свої статки він прокоментував так:

"Всюди пишуть, що ледь не найбагатший міністр, тому що я і справді декларую свої доходи, і можу дозволити собі їздити відпочивати".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "1+1" з сайту "ТСН.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів