Байрак знає, як пахне під пахвами у журналістів

14 березня 2012, 17:10

Режисерка і телеведуча Оксана Байрак, схоже, точно знає, як пахне під пахвами у журналістів. І вважає себе іконою.

Про це активний "юзер" пластичної хірургії розповіла в інтерв'ю "E-motion".

Оксана Байрак стверджує, що в неї є смак і саме ним вона керується під час вибору гардеробу.

"Я вдягаюся за смаком і за стилем, стильно й зі своїм певним смаком. Я не ображаюся на це, вони не знають багатьох інших речей. Я не носитиму "дольчики", я не носитиму якісь стразові прикраси, бо це зараз модно в Україні", - каже режисерка.


"Коли я 2009 року надягаю трендові тигрові вбрання від Террі Мюглера, про мене пишуть усяку гидоту, а потім 2011 року ці ж журналісти зі збитими каблуками і з несвіжими пахвами намагаються натягнути на себе такі ж речі, але куплені на Троєщинському ринку", - обурюється Байрак.

Байрак: "...Про мене пишуть усяку гидоту, а потім 2011 року ці ж журналісти зі збитими каблуками і з несвіжими пахвами намагаються натягнути на себе такі ж речі..."

Собі ж одяг Оксана, за її словами, купує закордоном. Причому інколи витрачається вщент і доводиться позичати у друзів.

"За кордоном, у Парижі й Лос-Анджелесі. Я ікона, мені можна! Я рідко здійснюю шопінг, але багато витрачаю. Скільки можу собі дозволити - стільки й витрачаю. Часто буває, витрачаю стільки, скільки не можу, доводиться потім звертатися до друзів, вони скидають на кредитну картку, ну а потім я вже віддаю ці гроші й доводиться знімати кіно", - зізнається вона.

Окрім шопінгу й несвіжих журналістських пахв у житті Байрак є ще й кохання. Свого молодого коханця Гошу вона називає "серйозним чоловіком і серйозним спортсменом". Каже, перша зустріч і знайомство з Гошею стало для неї сонячним ударом.

"Я ікона, мені можна!"

"...І це був сонячний удар, взаємний, я довго відганяла від себе цей удар, але так і не змогла це зробити", - каже Байрак.

"Він дізнався мій телефон, його звати Георгій, а до цього я йому раз у раз казала: Який екстер'єр, які м'язи! Мені негайно потрібно до вас, я мала на увазі - тренування. Він наполіг, щоб я прийшла до нього на тренування, я прийшла і ось так склалося", - веде далі режисерка.

"Знаєте, як за Фрейдом, він мене ввів у світ неповторного сучасного Буніна, він мене ввів у світ неформальної сучасної музики. І я зрозуміла, що це Він!" - резюмувала Байрак.

"Усе відбувається в космосі, я в це дуже вірю!" - констатувала режисерка.

Гоша зробив Байрак "сонячний удар"

Між іншим, нещодавно Байрак була на відпочинку в Абу-Дабі. Цікаво, чи з Гошею і чи не розорився хлопець, позичаючи Оксані на шопінг.

Фото "E-motion", artPROua, а також фото Артема Жавроцького (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів