Ліза Ющенко: Сукні за шалені гроші я потім "відпрацьовую"

17 березня 2012, 09:00

Єлізавета Ющенко відвідує Український тиждень моди, але у вітчизняних дизайнерів не одягається. Невістка колишнього президента запевняє, що обожнює знижки, але дорогу річ на людях двічі не одягне.

Про це та про свої нові капці дружина Андрія Ющенка розповіла в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

"У мене є один принцип: якщо я "засвітила" річ на публічному заході і мене в ній сфотографували, я більше її у подібні місця не одягну. Так, подібні сукні коштують шалених грошей, і прикро одягти один раз і все, але що поробиш. Далі я "відпрацьовую" її або у повсякденному житті, або за кордоном на відпочинку", - зізналася Ліза Ющенко.

Втім, виходити в люди у речах попередніх сезонів невістка екс-президента не цурається.


"Що ж стосується речей з інших сезонів, то не бачу в цьому нічого страшного, якщо це не якась знакова модель, як, наприклад, піджак Balmain з плечима", - зауважила вона.

"...Якщо я "засвітила" річ на публічному заході і мене в ній сфотографували, я більше її у подібні місця не одягну"

Водночас Єлізавета зазначила, що не носить сукні українських дизайнерів.

"У мене в гардеробі немає нарядів від українських дизайнерів. Я вважаю, що вони невиправдано завищують ціни на свої вироби. Я краще куплю за ті самі гроші брендовий наряд - не тому, що люблю бренди, а тому що якість там набагато краща, строчки правильніші", - наголосила вона.

Про показ, скажімо, української дизайнерки Літковської Ліза висловилася так:

"Не моя мода. Лілія Літковська, безумовно, заслуговує комплімент за свої старання, але це стиль не мій".

Між іншим, до літа Ліза вже купила собі обновку.

"Я купила шикарні помаранчеві чуні, такі собі бабусині капці. Вони мені страшенно подобаються. Причому абсолютно демократичної марки. Ну, ще сарафани. Я зараз фанат яскравих кольорів. Я і доньці купую все яскраве. Чоловік мій каже, що я одягаю її, як "тістечко", - зізналася сестра Марії Єфросиніної.

"У мене в гардеробі немає нарядів від українських дизайнерів. Я вважаю, що вони невиправдано завищують ціни на свої вироби"

Нагадаємо, 10-го березня 2010-го року Ліза народила Андрію Ющенку дочку Варвару.

Також Єлізавета зізналася, що має слабкість до знижок.

"Обожнюю знижки. Буває, мені дуже подобається річ, але я розумію, що це шалено дорого, тоді я її терпляче чекаю. І якщо мені пощастить, купую вполовину дешевше", - сказала вона.

От тільки, якщо вірити місіс Ющенко, то на знижки і шопінг за кордон вона їздить не часто.

"Через те, що моїй доньці всього два рочки, я урізала до максимуму всі свої подорожі. Ми з чоловіком виїжджаємо кудись ненадовго двічі на рік, щоб спокійно відпочити удвох. Решту часу я проводжу в Києві з малятком, вона ще дуже потребує того, щоб я була поруч", - наголосила невістка Ющенка.

Нагадаємо, вагітна Ліза Єфросиніна та Андрій Ющенко побралися 30-го липня 2009-го року.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), а також фото "Комсомольської правди в Україні" на титулці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів