Камалія, Лобода і Гайтана мають спільний "пунктик"?

29 березня 2012, 16:49

На українській естраді є вже щонайменше три дами, які переймаються собачою модою.

І якщо Гайтана лише подумувала про створення дог-колекції одягу, то Світлана Лобода навіть собачу лінію свого часу створила. А от 5 хатніх улюбленців білявки Камалії взагалі, можливо, незабаром почнуть користуватися послугами собачих дизайнерів.

Дружина мільйонера Мохаммада Захура Камалія розважається не лише співами та облаштуванням свого помпезного гніздечка. Білявка формує образ своїм цуцикам.

Так, під кожен свій образ на світських тусовках Камалія підбирає гардероб і своїм п'ятьом собачкам. Є тут і нічні сорочки, і вечірні сукні, смокінги, корони і навіть сонцезахисні окуляри, повідомляє "ТСН. Особливе".


Хоча про спеціальну моду для собак Камалія дізналася лише цього року, вона вже давно купує своїм собачкам одяг щоразу, коли опиняється коло зоомагазинів. Інколи одяг песикам вона навіть привозить з-за кордону.

Жіночка також не виключає того, що може замовляти одяг улюбленцям й у спеціальних собачих дизайнерів.

За словами Камалії, вона песиків вбирає не заради тепла чи моди, а просто так - для розваги. От тільки самі бідолашні собачки та кролик Пуссі не завжди поділяють прагнення своєї хазяйки до прекрасного.

До слова, гардероб для тварин Камалія збирає з дві тисячі п'ятого року, щойно у неї з'явився перший песик. Не виключає співачка і того, що незабаром і сама почне створювати собаче вбрання. Проте точної дати, коли з'явиться кутюрна лінія для тварин від Камалії, співачка поки не називає.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, у квітні 2009-го року, під час підготовки до "Євробачення" співачка Лобода теж одягла собачку. Тоді Свєта презентувала свою нову дизайнерську лінію жіночого одягу Anti Crisis Girl.

А найоригінальнішою моделлю колекції виявилася мініатюрна собачка. Її співачка одягла у яскраво-рожеву кенгурушку з написом на латиниці "антикризова собака".

У 2009-му Лобода створила кофтинку для "антикризової собачки"

Окрім того, намір взятися за колекцію одягу для собак висловлювала свого часу і нинішня представниця України на "Євробаченні" Гайтана. Було це теж у 2009-му році.

Щоправда, три роки минуло, а результатів Гайтаниних поривань ніхто так і не побачив.

Втім, у співачки нині є куди важливіші справи - зіграти три весілля із досі одруженим Едуардом Клімом.

Гайтана колись хотіла і собакам шити, і жінкам

Врешті, якби всі три співачки - Камалія, Лобода і Гайтана - об‘єднали свої зусилля у творчому тріо, вони могли б обшити усіх VIP-собак столиці. Відкрити, скажімо, цех з пошиття собачих нарядів.

Відео "ТСН. Особливе", фото "Бліка" та з сайту Гайтани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів