Гайтана зібралася заміж за одруженого Кліма. Фото суперниці

29 березня 2012, 11:28

Співачка Гайтана збирається не лише представити Україну на "Євробаченні", а й вийти заміж за одруженого бойфренда. Річ у тім, що коханий темношкірої зірки Едуард Клім досі офіційно одружений з іншою.

Ця інформація спливла у програмі "ТСН. Особливе".

Гайтана та її продюсер Едуард Клім вже давно живуть у цивільному шлюбі. Їхній службовий роман триває вже 7 років, відколи співачка познайомилася зі своїм продюсером.

За словами Гайтани, вона закохалася у Кліма з першого погляду. Наразі пара не приховує, що вони живуть разом і дуже кохають одне одного.


Досі всі знали, що заради співачки Едуард пішов від дружини і трьох дітей. Але тут виявилося, що Клім до всього досі офіційно одружений.

Втім, це не заважає Гайтані й надалі мріяти і планувати весілля. Гуляти співачка планує аж в трьох місцях: в Україні, де живе її мама, у Конго, де живе її тато, та на Гавайях - в її улюбленому куточку світу.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Як стало відомо, що офіційну дружину Едуарда Кліма, за якого милиться заміж Гайтана, звуть Віра Клім. Вона керує агентством з нерухомості.

Наразі Віра відмовляється коментувати сімейний любовний трикутник. Жінка лише запевнила журналіста по телефону, що Едуард – чудовий батько їхніх дітей.

Між тим, у соціальній мережі Facebook можна знайти сторінку Віри Клім, яка має щонайменше двох дочок - 15-річну Аріну та 7-річну Єву. Наскільки відомо, саме так - Аріна - звуть старшу доньку Едуарда Кліма, про яку розповідала журналістам Гайтана.

Відповідно, висновок напрошується сам собою - це і є офіційна дружина продюсера Гайтани Едуарда Кліма.

Віра Клім - офіційна дружина продюсера Гайтани
Ця жінка народила Едуарду Кліму дочок

Нагадаємо, два роки тому Гайтана розповідала, що знайома з дружиною свого коханого Едуарда Кліма.

"Звісно, знайома. Слава Богові, війни не було, тому що вона людина доросла. Мені здається, що люди, коли вони вже дорослішають, народжують дітей, вони розуміють, що є дитинство, а що ні. А коли ми дорослі, ми всі граємо вже у дорослі ігри", - казала тоді співачка.

У профілі користувача Vera Klim зазначено, що жінка походить із міста Нижній Новгород з Росії, а мешкає нині у тому ж таки Києві.

Також в інформації про Віру зазначено, що жінка "зустрічається без зобов'язань" і працює в агентстві нерухомості Lavina Real Estate. Як відомо, Гайтану продюсує саме Lavina Music.

Таким чином, з‘являється припущення, що саме сімейний бізнес стає на перешкоді остаточному розриву між Едуардом та Вірою Клім. Або ж увесь роман між Гайтаною та Едуардом Клімом - це один великий роздутий і довгограючий піар-хід. Адже весілля, про яке співачка говорить вже котрий рік поспіль, все ніяк не відбувається...

Віра Клім
Цю жінку (ліворуч) Едуард Клім проміняв на Гайтану
Вірі 38 років, а її дівоче прізвище - Спільнік
Може, Віра та Едуард не можуть розлучитися остаточно через спільний бізнес?

А може, роман Гайтани і Кліма - це гра на публіку, яка трохи затяглася?

Відео "ТСН. Особливе"

Фото прес-служби Гайтани, а також фото з Facebook Віри Клім

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів