Герман: Я люблю хуліганський стиль

2 квітня 2012, 17:07

Радниця президента Віктора Януковича Ганна Герман змінить зачіску, бо її розкритикували.

Про це Ганна Миколаївна обмовилася у недільному ефірі програми "Світське життя".

Ганна Герман називає свою нинішню зачіску хуліганською. При цьому жінка запевняє, що її прихильникам цей її стиль не надто подобається.

"Я була ними (прихильниками) жорстоко скритикована, бо усі львів’янки, які дзвонили мені, сказали, що це погано. У мене трошки така хуліганська (зачіска), і всі львів’янки подзвонили: "Пані Ганно, ви добре говорите, але прошу змінити зачіску". Тому будемо знову міняти", - пообіцяла Герман.


Кучері Герман забракували, а її це зачепило

Нагадаємо, донедавна Ганна Миколаївна, яка вже давно перефарбувалася на білявку, носила пряме каре. Але восени 2011-го року Герман, певно, захотілося трохи змінити імідж і вона почала носити грайливі кучері.

Радниця Януковича не уточнювала, чи буде знову випрямляти волосся, але сказала:

"Знову на щось дуже консервативне, бо усі мої симпатики люблять консервативний стиль. А я люблю трошки хуліганський".

Цікаво, якою буде Герман незабаром. Такою?
Такою?
Чи знову такою?

До слова, можливо саме хуліганський стиль поведінки жіночого руху "Femen" пробудив у Герман симпатію.

"Жінка може одним поглядом поставити на місце цілий натовп. Для цього не обов’язково знімати сорочку. Але я ще раз повторюю, що кожна людина має право вибирати той спосіб, в який вона буде щось демонструвати суспільству. І наші дівчата мають це право теж", - заявила Герман.

Між тим, у блозі шоумена Дмитра Чекалкина на "Українській правді" можна дізнатися ще декілька фактів про радницю президента.

Так, відповідаючи телефоном на першоквітневі запитання журналіста, Ганна Миколаївна запевнила, що ніколи не їздила в цирк, а в театрі грала хіба що королеву Франції.

"Я ніколи у цирк не їздила... Я грала дійсно у драмтеатрі, але це була роль Анни Австрійської у "Трьох мушкетерах", - запевнила вона у відповідь на розіграш.

Окрім того, на жартівливий закид, що, мовляв, в інституті Ганна Миколаївна мала свій кооператив і перешивала піонерські краватки на плавки, вона відмахнулася:

"У мене ніколи не було жодного кооперативу, я не вчилася в інституті - я вчилася в університеті, я ніколи не займалася бізнесом..."

Фото "ТСН", "Main People", "ЛігаБізнесІнформ", "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів