Герман про порно: Можливо, років 20 тому мене б це ще цікавило

25 жовтня 2011, 13:36

Радниця президента Януковича Ганна Герман запевняє, що в неї нема часу дивитися порнофільми.

Про це чиновниця, яка любить гламурно відпочити на морях, розповіла у відеокоментарі "E-motion" на відкритті кінофестивалю "Молодість".

Як запевнила Герман, вона порнографію не дивиться. І, схоже, не через те, що вона їй не подобається, а просто через брак часу.

"Я нічого про це не думаю, тому що в мене немає часу дивитися. Це, можливо, років 20 тому мене б це ще цікавило десь..," - посміхаючись, сказала Ганна Миколаївна.


"Але зараз я дивлюся більш серйозні речі, тому в мене немає думки", - додала Герман, відповідаючи на запитання про її ставлення до порнофільмів.

Водночас радниця президента підкреслила, що потреби треба задовольняти.

"Якщо є люди, яким потрібен такий продукт, вони мають десь задовольняти, мабуть, свої потреби. Тому що якщо є потреба, її, звичайно, задовольнять", - висловилася Ганна Миколаївна.

Втім, жінка одразу ж додала, що не голосувала б за узаконення порнографії.

"Але я б не голосувала за те, щоб ми легалізували цю продукцію", сказала вона.

"Ну, бачите, у нас інші традиції, у нас інші цінності, у нас інша мораль, і я думаю, що громадськість у широкому сенсі цього слова ну дуже насторожено сприйняла б такий крок влади. Хоча я повторюю, що якщо є затребуваність у цьому, значить люди будуть шукати, де її задовольнити", - повторилася Герман.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів