Лобода проведе над донькою ритуал "під нуль"

9 квітня 2012, 16:53

9-го квітня у співачки Світлани Лободи свято. Її дочці від Андрія Царя Євангеліні виповнюється 1 рік.

"Рівно рік тому о 16.45 народиться наша дочка - Євка! Вона - найбільше наше щастя. Вона - те, заради чого я живу! Нехай у неї буде все! Спасибі Богу за неї", - написала на своїй сторінці у Facebook Лобода.

А в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні" Свєта зізналася, що цього дня хоче думати тільки про дочку і про гостей.

"Приїдуть багато моїх родичів, які давно не бачили Євку. А їй є що продемонструвати: вона вже ходить і базікає, як доросла. Крім того, на малятко в цей день чекає процедура стрижки під "нуль", - повідомила Лобода.


За словами співачки, у її сім‘ї існує певна традиція-ритуал.

"У нашій родині є традиція: коли дитині виповнюється рік, її стрижуть, щоб було хороше волосся. Так було і зі мною, і з сестрою. Тепер ось і Єва потрапила до цього списку. Шкода її страшенно, але традиції є традиції. Бабуся і дідусь скомандували, ми з Андрієм сказали: "Є!" - зізналася Свєта.

Лобода з Царем запланували постригти свою дочку під "нуль"

До слова, Лобода впевнена, що діти в неї ще будуть.

"Будуть обов'язково, але, судячи з останнього року, я розумію, що нам потрібно поки "видихнути" першу дитину. Ми з Андрієм маємо поставити Єву на ноги. Важко мати навіть одну дитину, коли у тебе такий інтенсивний графік", - побідкалася зірка.

"Я щодня іду з дому з сумом, розуміючи, що мала зараз дико цікава і з нею хочеться проводити більше часу. Але замість цього я цілий день займаюся тим, що, здебільшого, не варто моєї дочки", - визнала Лобода.

Кажучи про те, що Євангеліну треба поставити дитину на ноги, Світлана також пояснила:

"Я хочу, щоб вона отримала гарну освіту, але не в нашій країні. Подивилася світ. Щоб вона мала зовсім іншу долю, ніж у мами... Мамі тісно. Мама часто задихається у встановлених рамках. Тому я хочу, щоб моя дитина мала велику свободу і необмежені можливості реалізовувати себе".

Лобода: "...Я цілий день займаюся тим, що, здебільшого, не варто моєї дочки"

При цьому Лобода у свої 29 з половиною роки, схоже, не вважає себе господинею своєї долі і не вірить, що може собі дозволити все змінити.

"Не можу. Вік не дозволяє мені зібратися і виїхати жити в іншу країну і там розвиватися. Зараз все розвивається не по вертикалі, а по горизонталі. Для того, щоб розвиватися по вертикалі - потрібні нові горизонти. А їх немає. Тому я весь час думаю про нові країни. Нові люди, нові знайомства - все це дико цікаво. Мені часто нудно. Правда! Я тут, бо тут мої батьки, мої родичі, і я за них несу відповідальність", - заявила Свєта.

При цьому співачка додала: Америка - "це дуже моя країна".

"Я б багато чого могла зробити там, якби народилася в ній. Америка дає багато можливостей тим, хто їх шукає", - впевнена Свєта.

"У нашій країні артисти не заробляють гроші. Вони отримують і вкладають. Я по собі знаю - у мене багато концертів, я багато працюю. Але все зароблене йде назад у творчість. Щоб називатися гідним артистом, потрібно видавати гідний продукт: дорогі кліпи, ефектні шоу..." - перелічувала Лобода.

Свєта б емігрувала, але в Україні її батьки

"У побутовому сенсі я не шикую. Машини щороку не змінюю і на будинок, який би мені хотілося, поки не заробила. Але я до цього йду", - додала вона.

Але 9-го квітня Світлана думає про дочку. Подейкували, що на святкування до Лободи збереться близько 70 гостей.

"У нас багато родичів, тому всі гуляння виходять масштабні. Всі один одному щиро радіють і готові допомагати. Вважаю, що мені з сім'єю дуже пощастило", - зауважила співачка.

Втім, на дні народження Єви її мама навряд заспіває. Адже, якщо вірити Лободі, рідня на таких заходах не пристає до неї з проханням: "Свєта, заспівай!".

"Ні, вони мене жаліють. Крім того, мої родичі не сприймають мене як співачку і зірку, для них я звичайна дівчинка, яка виросла у них на очах", - пояснила Лобода.

Нагадаємо, Світлана перебуває у цивільному шлюбі з молодшим за неї танцюристом Андрієм Царем. А торік 9-го квітня співачка народила першу свою дитину Євангеліну.

Десь з півроку тому Лобода похрестила дочку
Поки що соцмережі знають Євангеліну Царь лише в такому ракурсі

Фото "Комсомольської правди в Україні", фото з Facebook Лободи, фото прес-служби співачки, а також фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів