Камалія, щоб народити, пішла до знахарок. ВІДЕО

19 квітня 2012, 11:04

Співачка Камалія має розкішний будинок, купу брендового шмаття і п‘ятеро песиків, але не дитину. Блондинка настільки перейнялася ідеєю вагітності, що нині вдається і до містики.

Про це "ТСН. Особливе" розповів чоловік жінки пакистанський бізнесмен Мохаммад Захур.

33-річна Камалія та 56-річний Мохаммад Захур мріють стати батьками. Втім, поки що їм це не вдається.

Співачка так довго лікується від безпліддя, що втратила будь-які надії на традиційну медицину. Останні сподівання вона покладає на бабок-знахарок і водночас на церкву.


А от чоловік Камалії такого фанатизму жінки не схвалює.

"Мені здається, Камалія трошки, це я навіть в ефір кажу, вона трошки вже не туди пішла. Ці церкви, бабки, і так далі і тому подібне. Я, будучи мусульманином, не довіряю ось цьому способу зачаття", - стверджує мільярдер Захур.

Мусульманин Захур не довіряє тому способу зачаття, який обрала його жінка Камалія

Народити спільну дитину Камалія та Мохаммад намагаються вже кілька років поспіль. Проте всі зусилля поки що марні. Як зазначає мільярдер, причина не в ньому, а в самій Камалії.

"Ви знаєте, у Камалії є проблема... по жіночій частині..." - каже він.

Для своєї дружини мільярдер ніяких грошей не шкодує. Але навіть коштовне лікування від безпліддя поки що безрезультатне.

33-річна Камалія та 56-річний Мохаммад Захур вже кілька років намагаються завагітніти

У той час, як Камалія мріє про диво, їздить до бабів, вклоняється чудотворним іконам і молиться, Захур покладається на сучасну медицину. Тим більше, лікарі обнадіюють.

"Вони кажуть, що у неї стан кращий, ніж був, і вона в змозі. Тепер може статися, що вона може народжувати", - каже Захур.

Водночас, ані Камалія, ані Захур не виключають того, що можуть врешті вдатися до сурогатного материнства чи всиновлення. Втім, поки що ці варіанти пара відкладає на потім.

"Про це теж задумувалися... Поки... ми самі з вусами... пробуємо", - відмахнулася Камалія з посмішкою.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та зображення "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів