Герман переписує другу книгу, а Янукович дарує їй квіти

24 квітня 2012, 16:59

24 квітня гламурна радниця президента Ганна Герман відзначає день народження. Прихильниці Chanel і дорогого відпочинку стукнуло 53.

Як розповіла Ганна Миколаївна, сама вона 24 квітня святом не вважає.

"Я святкую День святої Анни 22-го грудня відтоді, як я була дитиною - це справжнє свято для мене. Але я не вважаю, що зробила в житті щось таке, щоб день, коли я з'явилася на світ, був святом. Тому не відзначаю мій день народження", - запевнила Герман "Дусю" у телефонній розмові.

"Це просто звичайний робочий день, в який я не приймаю подарунків і квітів. Правда, у мене є пару букетів від людей, які приходили до мене, коли ми були в опозиції у 2005 році - ці люди будуть до мене приходити завжди, і я ніколи не відмовлюся від їх букета. Але це все", зауважила вона.


Ганні Герман вже 53

Так, у вівторок 24-го квітня на дверях кабінету Герман в Адміністрації президента з'явилося оголошення "Прошу не приносити квітів і подарунків".

Як розповіли "Сегодня" у приймальні Ганни Миколаївни, табличку попросила повісити вона сама. Втім, квіти Герман все ж приносили. Головний букет з червоних троянд подарував шеф - Віктор Янукович.

Герман від квітів і подарунків відмовляється. А чим бере?

Також привітав радницю президента її онук, син Миколи Коровіцина-Германа.

"Правда, вранці до мене підійшов внук і сказав: Аню, мені Боженька сказав передати тобі іконку, і я тобі її обов'язково передам. Тут вже як було відмовлятися", - розповіла Герман.

Між тим, Герман зізналася, що сподівалася до дня народження дописати нову книгу "Sancta Rosa", але не встигла.

"Вона в принципі готова, але мені не подобається друга частина. Буду її допрацьовувати", - повідомила жіночка.

Радниця Януковича хотіла дописати книгу "Sancta Rosa", але не встигла

Також Ганна Миколаївна обмовилася, що збирається в Івано-Франківськ на виставу за першою своєю книжкою "Червона Атлантида".

"27-го квітня буде прем'єра, і я туди поїду. Цікаво подивитися, що діти зробили", - сказала вона.

Фото з сайтів "Дуся" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів