Малахова: Ми так сваримося, що подругам цікаво, як ми кохаємося

20 травня 2012, 11:18

20-го травня акторка й телеведуча Даша Малахова та її екзотичний чоловік Чаба відзначають 8-му річницю свого співіснування як пари.

Про це ведуча популярного кулінарного шоу розповіла на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Моє полуничне щастя - дуже просте. Вірніше щастя моє буває і в іншій плодово-овочевий сезон, але це найщасливіше щастя", - почала свою розповідь близько 6-ої ранку у неділю Малахова.

"Рівно 8 років тому я зустріла свого чоловіка, чоловіка, в якого закохуються усі, навіть охоронці супермаркету. Перед його усмішкою неможливо встояти навіть їм. Ну і я туди ж. Потім після року міцної дружби (для всіх) я завагітніла і народила йому сина Матяша. І рівно 6 років тому ми з Чабою зіграли галасливе, красиве, смачно-п'яне весілля. З полуницею, звичайно", - розповідала далі Даша.


Малахова з чоловіком 8 років разом

За словами акторки, попри те, що їх з чоловіком інколи нудить одне від одного, любов від цього не зникає.

"Ми разом працюємо, живемо, у нас спільні друзі й родичі теж. Кожен проект ми робимо разом і втілюємо наші ідеї. Іноді вже нудить одне від одного, але ми страшенно кохаємо одне одного", - запевнила вона.

Мало того, сварки цієї парочки інтригували їхніх друзів.

"В минулому, ми не тільки плювалися, але й билися. Мої подруги кажуть, що ми так круто сваримося, що було б цікаво подивитися, як ми кохаємося. Це нас смішить :)", - визнала Даша.

Даша: "Мої подруги кажуть, що ми так круто сваримося, що було б цікаво подивитися, як ми кохаємося"

Навіть підколки на свою адресу Малахова Чабі вибачає.

"Ми часто підколюємо одне одного, але я знаю, що він найкраще, що трапилося зі мною. Він винен у тому, що у нас є класний чувак Матяш, і в тому, що скоро з'явиться ще один Малюк, а з ним і повернеться моя талія", - потішилася телеведуча.

У вагітної телеведучої підростає син Матяш
Тато і син

А ще, за словами Даші, у них вдома від суботи з‘явилися запаси полуниці.

"Вчора Чабина сестра передала цілу величезну коробку полуниці, яку вона виростила у Закарпатті спеціально для нас. Сьогодні до нас на дачу приїдуть друзі, і ми будемо відзначати наше свято і їсти нашу полуницю", - пообіцяла вона.

Також Малахова дала закоханим пораду:

"Тому, якщо вам хочеться зібрати речі й піти до чортової матері іноді, почекайте, в будь-який сезон. Завжди варто згадати, що знайти того, хто поїде за вашою полуницею за тридев'ять земель - дуже важко".

Малахова: "...Якщо вам хочеться зібрати речі й піти до чортової матері іноді, почекайте..."

А наостанок Малахова зізналася, що подарунки до річниці купила і за себе, і за забудькуватого чоловіка:

"Ну, а тепер, коли зійшло сонце, і я з'їла своє варення з м'ятним чаєм, піду вітати мого найбажанішого чоловіка з нашим весіллям. Купила два подарунки - йому і собі. Тому, що впевнена, що цей засранець забув про наше свято. Або, можливо, він вважає, що коробка полуниці була подарунком? Ось, дурник, він напевно забув, що родичі у нас спільні й полуниця не рахується :)".

Фото з Facebook Малахової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів