Даша Малахова знає, як поєднати секс з кухнею

8 грудня 2010, 11:58

Ведуча популярного кулінарного телешоу Даша Малахова знає, як їжа впливає на секс.

Про те, що їжа і секс не такі вже це й різні поняття Малахова розповіла в інтерв'ю "E-motion".

"Їжа та секс об'єднані одним дуже важливим аспектом - це те, без чого люди жити не можуть. І для мене кулінарія - це зв'язок хімії, фізики та любові. Думаю, до сексу можна застосувати ту ж формулу", - поділилася думками Даша.

При цьому найсексуальніші страви для Малахової - сніданок: омлет, булочки, круасани, чай і "навіть шампанське".


Найсексуальніші страви для Малахової - сніданок: омлет, булочки, круасани, чай і "навіть шампанське"

"Ми, наприклад, нещодавно були у Львові з чоловіком, і зупинилися в одному дуже хорошому готелі. І на сніданок крім іншого пригощали шампанським. Це було дуже сексуально, оскільки додавало якоїсь романтики всьому, що відбувається", - пригадала телеведуча.

Тут на згадку приходить цитата з фільму "Діамантова рука": "Вранці шампанське п‘ють або аристократи, або дегенерати".

Як додати сексуальності до страви, напарниця Маші Єфросиніної по театральній сцені теж знає.

"Найголовніший продукт - це кохання. Додаючи цей інгредієнт до будь-якої страви, ми робимо її просто мегасексуальною. Звісно, можна назвати і устриці, чорний шоколад, полуницю, та для мене це вже банально й застаріло. Це, безумовно, може зіграти свою роль, та аж ніяк не головну", - впевнена вона.

Мегасексуальності їжі додає любов, впевнена Даша

Як каже Даша, можна з любов'ю приготувати своєму чоловікові чашку чаю й бутерброд із сиром, і він отримає величезний заряд сексуальної енергії.

"А устриці може подати якийсь похмурий офіціант, і ні про яке бажання вже не йдеться. Тому, на мій погляд, продукти не мають жодного відношення до сексу. Так само, як грудасті й довгоногі жінки аж ніяк не гарантують пристрасної ночі", - зауважила Малахова.

На питання, чи згодна вона з тим, що сексу може зашкодити алкоголь, Даша відповіла: "У мене такого досвіду не було".

А ще Малахова впевнена, що процес приготування будь-якої страви можна зробити сексуальним:

"Звісно! І я намагаюся донести цю позицію іншим жінкам. Якщо хоч одна домогосподарка після моїх слів перестане пахнути котлетами - це вже буде великою перемогою. Оскільки практично кожна українка жертвує собою на кухні, але при цьому не знає, що чоловіки цього не цінують".

Сексуальності заважає запах котлет

"Тому замість того, щоб смажити котлети на сковорідці, коли летить на всі боки жир, можна спокійно поставити їх у духовку й забути про них на 20-30 хвилин. І, думаю, чоловік оцінить не спосіб приготування, а те, що його дружина повернеться у ліжко і не буде пахнути котлетами", - зауважила Малахова.

Також телеведуча з сиплуватим голосом поділилася думкою, що до сексу краще не їсти. Натомість у тому, що стосується їжі після сексу, у Малахової з її чоловіком взагалі склалася певна традиція.

"Він мене підкорив своїми канапешками з шинкою і свіжим перцем", - зізналася вона.

"І це важливо, коли люди відкриті, не соромляться своїх бажань. Адже коли дівчина вперше приходить на побачення, вона практично нічого не їсть, і таке враження, що навіть у туалет не ходить. Ну, ви розумієте, про що я кажу. Пізніше у стосунках люди починають розкриватися, і після сексу вже не соромляться залізти до холодильника", - веде далі ДАша.

Після сексу Малахова любить канапешки з шинкою і свіжим перцем

Як каже Малахова, краще нехай пара сидить на кухні й разом їсть, аніж думає: "Коли ж це все скінчиться?".

Фото "E-motion" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів