Повалій з Ліхутою скупилися в Іспанії задешево

28 травня 2012, 11:39

Співачка Таїсія Повалій та її чоловік-продюсер Ігор Ліхута відпочили в Іспанії.

Релакс зіркової пари тривав п‘ять днів, як розповів Ліхута "Gazeta.ua".

"В Іспанії прекрасний клімат. Була прекрасна погода, тепле море. Щоправда, не досить тепле, щоб на сто відсотків комфортно було, але 20 градусів є, вже можна купатися", - зауважив Ігор.

З відпочинку Ліхута з Повалій привезли одяг та взуття.


"Там прекрасні продукти. Ти їдеш в магазин, за 9 євро можна купити класну майку, футболку, сорочку. За 3 євро купуєш фантастичну, одну з найдорожчих, оливкову олію. 40 євро коштує суперфантастичне взуття, зручне, м'яке", - розхвалює іспанську продукцію продюсер.

Повалій з Ліхутою облюбували Іспанію. Там парочка і житло придбала

За словами Ліхути, шопінг у них був непоганий.

"Мамі привезли взуття. Тому що іспанське взуття, крім того, що воно дуже дешеве, воно ще й дуже зручне. Ти його вдягаєш перший раз, і як в тапках вже пішов. Я купив собі на літо футболок. Дітям купили деякі речі", - розповів чоловік Повалій.

Як стверджує Ігор, вони з Повалій в Іспанії бувають 3-4 рази на рік.

"Нам ця країна дуже подобається. Дуже подобаються люди. Це сільськогосподарська країна на кшталт України. Якщо порівнювати Італію та Іспанію, то Італія - це Росія. Вона - могутня, з потужним виробництвом і так далі. А Іспанія - така затишна країна, дуже чиста, з прекрасними дорогами. Але там продукція просто суперова. Вона - недорога і дуже якісна", - наголосив Ліхута.

Ліхута попрацював папарацці - підловив зіркову дружину під час лежання в гамаку

Також Ігор підкреслив, що на відпочинок вони з Повалій завжди їздять разом.

"Ми разом уже 19-ий рік і протягом цього часу ми жоден рік не відпочивали окремо. Я не розумію відпочинок окремо", - зізнався бізнесмен.

"Так сталося, що я один з небагатьох продюсерів, який весь час на гастролі їздить зі своєю співачкою. І практично на всіх її концертах я перебуваю поряд зі звукорежисером за пультом. Так я можу бачити її, а вона - мене, щоб ми спілкувалися очима, обмінювалися енергетикою, тому що я переживаю за неї, вона - за мене", - поділився Ліхута.

Ліхута: "Ми разом уже 19-ий рік і протягом цього часу ми жоден рік не відпочивали окремо"

Ігор розповів, що він ще не знає, чи поїдуть з дружиною цього літа ще куди-небудь відпочивати. Але навряд чи зіркова пара чкурне у Грецію – лякають українських селебрітіз заворушення на фоні економічної кризи.

"У нас багато роботи на літо. Якщо буде можливість, то поїдемо, певно, знову в Іспанію. В Грецію зараз не можна їхати, ви ж бачите, що відбувається Хочеться відпочивати спокійно. Щоб ти не приїхав, хочеш розрахуватися карткою, а там кажуть: "Картки не приймаємо, давайте готівку", - зауважив Ліхута.

Фото з архіву Ліхути та Повалій з "Gazeta.ua" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів