Портнов "збивав" з батька гроші пилососом

30 травня 2012, 11:27

Керівник Головного управління Адміністрації президента з питань судоустрою Андрій Портнов, виявляється, затятий футбольний вболівальник. Причому до цього виду спорту у радника Віктора Януковича душа лежить із самого дитинства. Тож і на матчі Євро-2012 Портнов, як-то кажуть, лижі гострить.

"Звичайно, я футбольний вболівальник зі стажем. На матчі Євро-2012 взяв два квитки: на гру наших зі Швецією і на півфінал", - розповів в інтерв‘ю "Сегодня" Андрій Портнов.

"А, взагалі, з футболом мене міцно пов'язує Луганський стадіон "Авангард" (ясна річ, я був уболівальником "Зорі")", - додав він.

За словами радника президента, вже у перших класах він ішов на хитрощі, аби дістати гроші на футбольний матч.


"Ще першокласником я намагався потрапити на кожен матч улюбленої команди. Але квиток коштував 10 копійок, зрозуміло, їх треба було отримати від батьків. Уявіть картинку: батько повертається з роботи (він працював водієм), бачить мене вдома з пилососом в руках. Це з повною гарантією означало, що сьогодні грає "Зоря". За свою старанність я отримував 10 копійок і тікав на стадіон", - поділився спогадами працівник АП.

Портнов вже закупився квитками на Євро-2012, а в дитинстві діставав гроші на футбол пилососом

Втім, гроші, отримані від батьків, Портнов, за його ж зізнанням, пускав не на омріяний квиток. Судячи з того, що радник Януковича кидався перед матчем купувати насіння, він, схоже, був "кузьмічом".

"Але витрачав чесно зароблені гроші не на квиток, а на стакан смаженого насіння", - визнав Портнов.

Як відомо, у тусовці футбольних фанів термін "кузьміч" використовують на позначення вболівальника, який не є членом футбольних фан-угрупувань. "Кузьміч" має звичку приносити на матч продукти харчування, у тому числі лузати насіння замість активно й організовано підтримувати футболістів свого клубу.

"На стадіон же проходив безкоштовно, але не за красиві очі. Я цей квиток у прямому сенсі потім відпрацьовував, збираючи після матчу сотні газет, на яких сиділи вболівальники", - запевнив Портнов далі.

На стадіон Портнов ходим із "сємками", а після матчу збирав газети, які підкладали під сідниці вболівальники

Але найбільше Андрію хотілося прислужитися футболістам.

"Але головною моєю мрією було потрапити до групи хлопців, яким довіряли підносити футбольні м'ячі, що вилетіли з поля. Я вважав, що якщо мені це вдасться, то мету життя досягнуто. На жаль, до цієї групи я так і не потрапив, як бачите, доля склалася інакше..." - сказав Портнов.

Портнову хотілося прислужитися футболістам, а випало - Януковичу

Наразі ж, за словами радника Януковича, він на заняття спортом часу не має.

"Зараз спортом, чесно кажучи, просто нема коли займатися. Але щоб не втрачати форму, я роблю у роботі перерви і займаюся на турніку, який встановлено у кабінеті (на жаль, бігової доріжки немає). І мрію, щоб у мене хоча б тимчасово відключилися службові телефони..." – поділився Портнов.

Портнов мріє, щоби йому відключили телефони

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото Анни Андрієвської з "Української правди", фото "Delfi.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів